SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Ester Stack - Nutrabolics - lekko po terminie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3301
Witam, jak w temacie cena wyjściowa 80zł + koszt przesyłki 9zł (priorytet przy wpłacie z góry na konto)

Data ważności upłynęła 1 stycznia więc jeszcze spokojnie z pół roku jest całkowicie zdatny do zjedzenia (a może nawet dłużej)

Sprzedałem już kilka rzeczy na sfd także moi kupcy mogą potwierdzić moją wiarygodność

Możliwość wystawienia na allegro za 1zł w celu zdobycia danych lub ew. za całkowitą kwotę (ale już za drobną dopłatą)

kontakt: gg 4339583 (tylko wieczorami)
najlepiej tel 661-647-866

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3301

zdj poglądowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7958
Biorac pod uwage ze supel jest po terminie daje 70zl i jeszcze dzis robie przelew.

Daj znac ...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cena jaką napisałem jest ceną ostateczną bo tego supla już nie dostaniesz a poza tym fakt skończonego terminu nie świadczy naprawdę o niczym bo nawet na ******** ktoś opisywał jak brał Estera pół roku po terminie i kopał jak nówka (całkowity brak różnicy w działaniu).

Ja też już wcześniej jadłem z 2 miesięcznym wyjściem terminu i potwierdzam że był 100% good.
80zł + wysyłka

jak pasuje, inaczej serio wole zjeść sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
85zł z Moją wysyłką (paczka priorytet)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
80zł z Moją wysyłką (paczka priorytet)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33505
skad jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
częstochowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
75zł z wysyłką

lub 66zł +KW bo są i tacy na których niższa cena ale bez doliczonych jeszcze kosztów przesyłki działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1850
jestem z katowic za 60 zl wezme go zwlaszcze ze po terminie

Ból podczas treningu jest chwilowy duma z sukcesu pozostaje na zawsze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

[S] NOWE ORYGIANLE spodenki NIKE

nutlove nowy