SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Ławka,stojaki,modlitewnik,sztanga180cm +prasa z seri Marbo Semi-Pro

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Witam
Potrzebuje na swojej siłowni trochę miejsca na nowa maszynę i mam do sprzedania prawie nowy sprzęt, kupiłem dokładnie rok temu 10 stycznia,jest to poprzednia wersja seria Semi -Pro ,według mnie lepsza od obecnej.Wtedy wszystko było jeszcze spawane,nogi o większej rozpiętości,stabilniejsze. Sprzęt używałem tylko ja , jest zadbany , jak nowy ,tapicerka stan idealny,lakier tez,oczywiście jakieś ryski od sztangi na stojakach sie znajdą, normalne ślady użytkowania .
W komplecie jest:
1.Ławka wielofunkcyjna
2.Stojaki duże z asekuracją
3.Stojaki małe łączone,regulowane -pod modlitewnik
4.Prasa do ćwiczenia nóg
5.Modlitewnik do ławki Semi -Pro
6.Sztanga 180cm

Za całość chciałbym dostać 1000zł, za mniej raczej nie sprzedam ,mogę do rzucić gratis ławeczkę składaną na brzuszki prawie nowa,nie z Marbo(kupiłem na allegro kiedyś)

Wolałbym odbiór osobisty ,ze względu na gabaryty wysyłka kłopotliwa,ale chyba możliwa ,kwesta kosztów .
Jestem ze ślaska ,okolice Wodzisławia Śląskiego

Wszystko widać na zdjęciach.Obciążenia i małe sztangi nie są w zestawie :)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
następne zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
prasa na nogi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
gratis



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4348
pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9971
ile za prase z kw >?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
sprzedajesz osobno ? ile za ławeczke z modlitewnikiem i prasą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
500zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
mogę sprzedać osobno,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
aha jeszcze stojak do modlitewnika nie uwzględniłem 120zł
wiec razem bedzie 620zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile za gryf 180? Gładki czy gwintowany? Normalny czy wzmacniany(EX)?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[S] Sprzedam konto steam z grami:. Black Ops 2, Modern Warfare 3...

Następny temat

[K] Domowa Siłownia

WHEY premium