SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Euro 2008] Grupa C

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Rumuni to duża niewiadoma, mają naprawdę niezłych piłkarzy i w innej grupie typowałbym ich do awansu, ale jak poradzą sobie w tym towarzystwie ciężko przewidzieć.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No nie wiem czy grają nie za dobry futbol, oni wygrali swoją grupe przed holendrami z którymi raz wygrali a raz zremisowali.

Wg mnie Rumunia to czarny koń tych mistrzostw bo jak wyjdą z grupy to jeszcze namieszają. Z resztą stawiam ich obok Szwajcarii i Rosji do wyjścia z grupy

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Ja tam uwazam,ze bedzie bardzo mało niespodzianek i ani Rumunia czy też Szwajcaria nie wyjda z grupy

Zmieniony przez - Vieira w dniu 2008-06-03 14:03:06

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Niespodzianki pewnie będą, bo każdy turniej obfitował w przynajmniej jedną. A jak wszyscy mówią, że gospodarze nie wyjdą (przynajmniej jedna drużyna) no to jak by nie patrzeć to będzie niespodzianka bo gospodarze zawsze wychodzili z grupy

Co do Rumunii i Rosji jeśli któraś z nich nie wyjdzie to w późniejszej fazie już też raczej nei będzie większych niespodzianek. Dlatego typuje już teraz Rununów i Szwajcarów do wyjścia przynajmniej z grupy i myślę, że chociaż jedna z tych drużyn awansuje dalej

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
bardziej typuje ze wyjda Szwajcarzy anizeli Austriacy
jesli chodzi o ta teze o gospodarzach
czarnym koniem dla mnie moze byc Rosja
w Rumunów nie wierze
ale byc moze

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
ja na ta jedna niepsodzianke stawiam Rusków

b.dobry trener, piłkarze tez niczego sobi, co pokazał Zenit

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jak było Euro w Holandii i Belgii to też Belgia nie wyszła z grupy, no ale Holandia ratowała honor gospodarzy.

Teraz wierzę, że Szwajcarzy dadzą radę. Austria mam nadzieję, że nie bo raczej by awansowała naszym kosztem.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No teraz raczej też jeden gospodarz awansuje i raczej będzie to Szwajcaria, co do Rosji to już tak bardzo ja nie jestem przekonany ale na nich stawiam, chociaż trzeba powiedzieć w jakich okolicznościach Rosja awansowała do ME bo do ostatnich minut nie byli pewni,dlatego podchodze do nich z dystansem na awans ale może im się uda zobaczymy

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3956
Czyli podsumowując mecz Włochy - Rumunia jak...> spokojnie Włosi..?

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Raczej nie ale chyba tylko ja jestem tego zdania. Jak miałbym iść postawić pieniądze u buka to bym dawał na 1x na korzyść Rununów

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2008-06-03 14:17:29

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Euro 2008] Grupa B

Następny temat

[Euro 2008] Grupa D

WHEY premium