SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT - Ready to war with myself.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 62 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 464
Hej hej

Powrót po przerwie nastąpił. Jednak taki off od treningu i po części liczenia kalorii wniósł sporo korzyści (jednak są i tego widoczne minusy ).
Ale to nic, tym się nie przejmuję bo znów wychodzę na prostą.
Ostatnio czułem dość duży przypływ mocy i poszły siady na pierwszy ogień.
1) 8x60 kg
2) 8x80 kg
3) 6x100 kg
4) 6x100 kg
Nad techniką czuwał kolega który fajnie pomógł mi ogarnąć niuanse i przypilnował błędy.

Kolejny trening martwy poszedł klasycznie, ciężar max 100kg jednak czułem delikatne kłucie w nadgarstku i wolałem ostrożnie z tym.
Zaskoczony byłem bench press, a wyglądało to tak:
1) 8x60 kg
2) 8x80 kg
3) 5x90 kg
4) 1x100 kg

Jednak tak jak mówię, był to pewnie chwilowy przypływ siły ze względu na duże ilości węgli przez okres świąt i sylwestra. Postanowiłem dorzucić cardio i trzymać się tego bez żadnych wymówek. Chcę aby min 1x w tygodniu była sesja godzinna na bieżni. Oczywiście jak uda się częściej to będzie mega.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777733
No nie ma co gadać bo taka przerwa od wszystkiego na prawdę pozwala na pełną regenerację. Zarówno więcej się odpoczywa więc jakieś małe kontuzje czy niezaleczone urazy można wyleczyć, wyspać się porządnie jeśli się nie ma dzieci no i podjeść oczywiście co nieco więcej.
Jednak trzeba mieć świadomość, że nie można sobie pozwolić w kwestii jedzenia i picia na zupełną dowolność bo później po tych świętach i Sylwestrze jest niezły balast do zrzucenia i trzeba znów sobie śrubę dokręcić żeby wyjść na swoje.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały na Deloadzie?

Następny temat

Wyciskanie Żołnierskie

WHEY premium