SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] DT - Ready to war with myself.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Proste węglowodany zostawiłbym jedynie na okres przed lub po treningu. Przetsteuj kiedy lepiej na nie reagujesz. Z węglowodanów złożonych jestem fanem słodkiego ziemniaka, zwykłego ziemniaka i ryżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 62 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 464
Właśnie jeżeli chodzi o ziemniaki to jem ich bardzo dużo, uwielbiam je wręcz. Jeżeli chodzi o jedzenie do pracy to często biorę kaszę bulgur, ryż biały (jaki najlepiej polecacie?). No i moim najwiekszą słabością jest jasne pieczywo. Dlatego jakie najlepiej brać żeby kalorycznie i pod względem węgli wyglądało to najlepiej bo jednak do pracy pieczywo (głównie bułki) jest dla mnie najwygodniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Ja też jem sporo ziemniaków w ostatnim czasie ale mam fazę na ziemniaki pieczone w piekarniku, daję trochę oliwy przyprawy, mieszam dokładnie i do piekarnika najczęściej z mięsem drobiowym szybko się robi i przede wszystkim samo.
Kasza jak najbardziej się nadaje bo jest dobrym źródłem węgli. Niestety biały chleb też jem i lubię, teraz nie ma u mnie w piekarni chleba z mąki bardziej wartościowej ale bez ziaren, do każdego chleba dokładają ziarna a ja tego nie znoszę.
Jak Tobie to nie przeszkadza to wybieraj bułki ziarniste.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 62 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 464
W takim razie przerzucę się na ziarniste bułki i będę obserwował.

Dziś chciałem się podzielić kolacją, naszła mnie wena i ochota na słodkie.
Iiii jestem tak zatkany że szok

PROTEINOWY GRYSIK Z REESES I LION CEREAL BAR

~575 kcal
B ~ 38 g
W ~ 66,5 g
T ~ 22,5 g

Skład: miarka whey, 150 ml mleka 2%, 20g kaszy manny, słodzik, pół batonika Lion Cereal Bar, 3 reeses cup.



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
No prezentuje się zacnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 62 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 464
A smakuje obłędnie. Jeszcze jak się reeses lekko rozpuści to normalnie....petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Reeses samo w sobie smakuje zaj**iście, no ale wartościowym pokarmem to ono nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 62 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 464
No niestety
A niedawno byłem w Anglii odwiedzić kumpla i kupiłem kilka paczek. U nas idzie znaleźć je ale w UK dorwałem np. je w białej czekoladzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Deser pierwsza klasa

Najlepsze reese's jakie jadłem to te w białej czekoladzie ale też w gorzkiej wymataja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały na Deloadzie?

Następny temat

Wyciskanie Żołnierskie

WHEY premium