SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Uderz w Dukana - jak spieprzyć sobie zdrowie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Koniu, ja mam zawsze rację, nawet jak nie mam :D Jak to kobieta :D (Żartuję)

Kieszko ja byłam przez kupę lat przekonana, że nie lubię jogurtu, a już naturalnego wybitnie. Aż mnie wzięło na zrobienie własnego i to jeszcze z mleka "od prawdziwej krowy". Gdzie tym zwykłym, kupnym do takiego domowego jeszcze z kawałkami świeżych owoców? A roboty niewiele :)
Z chlebem podobnie, taki domowy zdecydowanie lepiej mi smakuje niż wszelkie kupne. Może to kwestia psychiki, w końcu własnymi rękoma przygotowany :D

I jeszcze o słodzikach: jak pisałam u mnie nasilają ciąg na słodkie na LC co za tym idzie łatwiej byłoby mi złamać dietę i napchać się np czekolady. W dodatku co ja będę kłamać- jak mi się chce ciacha z kremem to żadne "słodkie napoje" nie pomogą :) Fakt w tym przypadku słodzik= przytycie. Ale np mój Lepszy Połówek w czasie takiego głodu na ww ratuje się właśnie colą light i u niego takie problemy nie występują. Tak więc wg mnie każdy musi na sobie przetestować jak na nim działa i zależnie od wyników odstawić lub pić.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak ktoś ma problem na redukcji ze słodkim, a nie chce coli light proponuję napoje Olimpu Therm line drink, 2-3 puszki i po problemie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anqua, nie sądzę, żeby była to wyłącznie kwestia psychiki. Dziewczyny w dziennikach (w tym ja ), które wyznają idę "faszyzmu dietetycznego" doznają co najmniej wykrzywienia twarzy po zjedzeniu takich sklepowych specjałów



Nie sprowokujesz mnie do zadnej potyczki słownej



Niestety, nie chodzisz w mojej kategorii, żebym się z tobą w jakiekolwiek polemiki lub dysputy pseudoakademickie wdawała. EOT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
spokojnie staży i młodzi.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
Mojego poziomu forumowa pani profesor to Ty nie osiagniesz nawet w przyszłym millenium. Na forum mozesz sobie udawac naukowca, fachowca, profesora chemika ale najwyzej przed dzieciarną z gimnazjum o zainteresowaniach biologiczno chemicznych z zakresu klas 1-3.

Pozdrawiam miłego dnia zycze i powodzenia w radzeniu sobie z "zapchanymi aortami" pani...???Dietetyk? Botanik ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mój drogi, "doktor nauk medycznych na dniach"
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Stary, masz 27 lat, a zachowujesz się jak w/w gimnazjalista. Ogarnij życie.

A tak btw to polecam szczerze poczytanie wypowiedzi Dariusza Szukały, jednego z największych autorytetów z zakresu żywienia w sporcie w pl. Oczywiście temat - działanie słodzików.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Back to the topic

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-23 20:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gość jest na CKD od ponad roku. To w zasadzie mówi wiele o jego "wiedzy"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjście z irracjonalnej głodówki - proszę o pomoc!

Następny temat

[ART] Uderz w Dukana - jak spieprzyć sobie zdrowie !

WHEY premium