SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA] TESTUJEMY 1.m.r Anarchy FlashOver! podsumowanie strona 54!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
To ja wam teraz pocisne
Dzisiejszy trening plecy + bic + przedr.

2 x porcja flashover + 5g AAKG + 20mg Geraminy
Krótko i zwięźle
Czucie mięsnia 15/10
Siła 12/10
Pompa 11/10
Wytrzymałość i chęci 20/10

- problemów ze zjazdem , 0 problemów sercowych tudzież innych zawrotów głowy , kołatan serca czy czegoś tam.

Takie dawki stawiam na równi z meso , ale to połaczenie wygrywa z meso bo nie ma zjazdu żadnego!

To se poigrałem ze zdrowiem hehe :)

@TomQ , masz racje , ale jak wchodzisz na takie piździe na siłownie , a se pomyślisz ze jak nic nie weźmiesz to nie bedziesz miał takiego pyerdolniecia - choćbyś niewiem jak sie motywował , to naprawde.. trzeba brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Dlatego wystarczy wejsc na siłownie i powiedziec sobie..

"ciągły terror w dązeniu do chwały, swiat jest zbyt duzy zeby byc małym"

I starcza bo tak naprawde to jak? Ktoś cwiczy 2 miesiace i robi 2 miechy przerwy od treningu? bo odstawia meso,geramine czy inne pobudzacze?

Wole zrobic 2 miesiace cyklu mono+przedtreningowka w normalnych dawkach i potem 2 miesiace off, tak ze po tych 2 miesiacach znowu klepie cos w normalnych dawkach.
Takie moje zdanie ze jakbym mial stosowac np. 2 miarki flasha i do tego dodawac inne pobudzacze to wolalbym chyba nie stosowac wogole . Bo pompe i dobry trening robie tez w przerwie od kreatyny nie stosujac white flooda itd. (bez napinki takie luzna wypowiedz)

I tutaj wlasnie tez zaczynam to widziec tak ze dosc spora czesc idzie na trening nie zeby robic to co lubi tylko poto zeby nabombic sie przed treningowkami i cwiczyc. W sensie ze bardziej dla tego *******niecia po np. meso niz dla treningu.

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2010-12-03 20:26:27

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Dlatego niedzielny trening barki + nogi robie bez zadnych pboudzaczy na samej kretce , zeby zachowac jakiś umiar.

Nie mówie ze ciagle potrzebuje tego bo umiem zrobic trening bez dopalaczy jakichkolwiek :) ale czasem fajnie zaszaleć hehe

A przewaznie jak nie jestem na kretce to nie stosuje NIC , oprócz witaminek i białka takze nie wpierać mi tu że ja cpun jestem hehe
zdrowia! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Nie bylo to skierowane konkretnie do Ciebie tylko dla tych co musza za***ac po 2 miarki z 5 puszek zeby był power

Bo to ogolnie zbacza troche z toru wszystko, chlopaki robia testy prowadza je i łykaja normalne dawki supli i rosna, a wydaje mi sie ze Jack3d wprowadził mode na geramine i dopalacze przed treningowe. Kiedys byl No Xplode kazdy zachwalal potem pisali ze 3 miarki to minimum (choc na poczatku kopala 1) a teraz jakby ktos pytal o przedtreningowke to w 80% bedzie odpowiedz typu quake,jack3d,meso,flash,1mr niz shotgun czy no xplode. Sam jestem zeby brac to co dziala np. quaka ale nie sypałem go 3 porcje tylko 1,5 na lekko ponad 90kg wagi
1

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
No ja wiem że nie do mnie , ale po mojej wypowiedzi hehe

Wiadomo ze umiar trzeba znać , a ze mam troche zabawek to warto poeksperymentować :)

Rynek idzie do przodu , wiec narazie jest moda na gerke (którą pewnie wycofają z obrotu znajac polskie prawo) to pojawi sie cos innego i mocniejszego .. i tak w kołko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Co się dzieje na tym świecie.

2 x porcja flashover + 5g AAKG + 20mg Geraminy - i 17lat.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Młody narybek kontratakuje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
ajak

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Właśnie zapijam 4 torby flash overa (2porcje chyba?).

Smakowo dość słodki, przyjemny i specyficzny, choć czuć nierozpuszczony proch między zębami.

Ogólnie jeśli chodzi o walory smakowe to wszystkie 3 mogę ocenić na 5+ bardzo dobre.

Zostały mi jeszcze kolejne 4 torebki flash overa na jutrzejszy trening i napiszę podsumowanie wszystkich trzech, oraz ich porównanie z innymi popularnymi przed treningówkami.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2xHP czy Storm+Shock?

Następny temat

Białko z dobrą rozpuszczalnością

WHEY premium