SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA] TESTUJEMY 1.m.r Anarchy FlashOver! podsumowanie strona 54!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Ja tu nietestuje ale napisze
Dziś wziąłem 1,5 miarki 1 M.R.I (wcześniej brałem 1 i tak sobie) i powiem że masakra,załaczyłem muze i odczekałme 40 minut i myslałem ze rozwale siłownie pobudzenie masakra,pompa srednia,koncentracja i wytrzymałość masakra.
teraz jestem pł godziny po treningu i dalej mam powera,trening trwał 90 minut z rozgrewka,narazie trzyma zobace kiedy pusci i jak bedzie ze snem,damznac,obu puściło
moja ocena
pobudzenie 11/10
koncentracja 10/10
wytrzymałość 11/10
pompa 6/10
jestem ciekaw jak nawas podziała,porównuje go do meso,a nawet lepiej ale meso brałem 1 miarke a 1mri 1,5.
Podobnego power miałem jak wziałem 2,5 mirki maximize v2.
Przy 1,5 miarki to mocne g****,a dodam ze wcześniej przez 7 tygoni bez przerwy szło maximize v2 i pump fix.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Ja juz testowałem Anarchie i powiem ze bardzo przyjemnie , ale nie ma takiej patologii :) Moze tez dlatego ze 95kg waze juz i nie działa to aż tak mocno , ale pompka fajna , w smaku git strasznie słodkie , koncentracja i pobudzenie na duzy + :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1332
#R_93, silniejsze od no xploda/shotguna? Bo zastanawiam sie czy nie robic na tym kolejnego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Porównania do NO X ani Shotguna nie mam , ale po samym skłądzie patrzac.. przeciez Anarchia Geramine ma :) a to ja stawia klase wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1332
Ja sie chyba za duzo skutkow ubocznych naczytalem typu:

Ból/Zawroty głowy
kołatanie serca
nudności
podwyższone ciśnienie
wahania nastroju
"klapniety wacek"

Zmieniony przez - Graba1993 w dniu 2010-11-22 18:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Dzis dostałem paczke te woreczki to są porcje ? po 4g

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Nic z powyzszych u mnie miejsca nie miało.
Przy 70kg moze bys padł , ale teraz widze ze masz wage podobną do mnie takze lajtowo

@właśnie paczuszke dostałem od phexa :)
Ale te puszeczki malutkie.. masakra :D

Zmieniony przez - R_93 w dniu 2010-11-22 18:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
po wsypaniu FlashOver-a do szejka z woda zrobiły się takie małe kuleczki on sie nie rozpuscił w ogóle pierwszy raz sie spotykam z takim czyms ...

Hardcoreteam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2xHP czy Storm+Shock?

Następny temat

Białko z dobrą rozpuszczalnością

WHEY premium