SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

; ]

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moglisbyscie mi pomuc rozpisac jakis plan cwiczen na mase na 6 dni w tygodniu ? : )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Plan na mase jest 7 dniowy i nazywa sie dieta ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
Kanonier czytaj uważnie, on chce ćwiczeń - nie diety. Na samej diecie nie napuchną ci miesnie, trzeba ćwiczyc ;]

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
MarynOne
Kanonier czytaj uważnie, on chce ćwiczeń - nie diety. Na samej diecie nie napuchną ci miesnie, trzeba ćwiczyc ;]


A ty mysl nie ma czegos takiego jak trening na mase sile badz rzeźbe , na to jest dieta , wiec rozpisz mu trening na mase mistrzu.

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
NIe ma? hahah o kurćże w takim razie rezygnuje z silowni. masz braki niesamowite.

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
MarynOne
NIe ma? hahah o kurćże w takim razie rezygnuje z silowni. masz braki niesamowite.


to ja nie wiem co robisz na tym forum skoro nawet podstaw nie masz. ppoczytaj to pogadamy

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Dieta jest bardzo wazna jak i trening, trening na mase tez sie rozni przeciez od treningu na rzezbe lub sile.

Trening na masę-oparty powinien być na ćwiczeniach podstawowych(przysiady, wyciskania, uginania i wyprosty ramion, itp.)z wolnymi ciężarami(sztanga, sztangielki)-ilość serii kształtować się powinna następująco: na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii(ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach),ilość powtórzeń 6-12,przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut. Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu. Czas trwania:4-8 tygodni. Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce.


Zmieniony przez - EsioRRR2 w dniu 2013-02-16 13:26:42

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nic o Tobie nie wiemy, jak jesteś poczatkujący to 6x w tygodniu dla Ciebie jest za duzo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
1 Wyciskanie na płaskiej 12-12-12-12
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie pisz bredni na biceps 5 cwiczen na plecy na barki 4 a nogi gdzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol obojczyka - Przyczyna?

Następny temat

Creatine Xplode a Creatine zwykła (jaka różnica?)

WHEY premium