SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

:P moje zdjecia :P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm łapa niczego sobie :D:D od tylu wyglada poprostu wyrabiscie :D ale klata cosik mala :( :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam kolege z okolic trojmiasta No plecy do pozazdroszczenia.
Klata tak nabita jak by miala zaraz explodowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12646
Plecy ok, ale środkowa część mięsnia piersiowego budzi wiele zastrzezen. Popracuj na tym... chyba ze takie masz uwarunkowania genetyczne to ok. Jak na Twoj wiek to za***iscie jest

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Mam pytanie. Byles u lekarza ze swoja skolioza? Bo musisz dowiedziec sie czy mozesz dzwigac ciezary. Lepiej zebys nie narobil sobie szkody.
A co do wygladu- fajnie, popracuj nad gora i srodkiem klatki, no i oczywiscie nad nogami. A potem oczywiscie rzezba.
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci!!!

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10272
nie mam skoliozy,tylko to zdjecie tak dziwnie wyszlo.jestem pod opieka lekarza sprtowego, poniewaz uprawiam rowniez inne sporty, a lekarz nie podbilby mi karty zdrowia sportowca, gdybym mial wade kregoslupa... dzieki i pozdrawiam Cie tez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Hmmm..masz racje to tylko zdjecie. Mozesz miec nierowno rozbudowane miesnie lub krzywo je napiac. Do zludzenia jednak przpomina to lekka skolioze. Stad moje pytanie. Mam lekkie spaczenie zawodowe ;)) A co do lekarzy sportowych- :DDDDD
Bylem u kilku, bo tez zajmowalem sie innymi sportami i powiem Ci, ze nie sugerowalbym sie nimi. Czesto tylko sie placi i czeka na pieczatke.
W kazdym razie dbaj o zdrowie.
Pozdrawiam serdecznie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 141
Nie masz zadnej skolozy, to tylko myli sposób napiecia. Ten koles kolo ciebie wymiata. Jak mozesz to powiedz mi jaki on ma cykl:)

***** BKS *****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
ogulne spoko popraw tylko klatke rozciągnij ją!albo moze sie tak ustawiłes na 1 fotce!pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10272
do galla anonima: musze sie z toba zgodzic co do lekarzy sportowych roznie to z nimi bywa(nawet spotkalem sie z jednym o sklonnosciach homoseksualnych. :/ ), jednak powiem ci ze uprawialem kiedys zapasy, a w przypadku tego sportu kregoslup jest bardzo uwaznie badany, sa robione okresowe przeswietlania reontgena itp. i tak dzieki ze zwrociles na to uwage, bo moglo by byc tez ze mam na prawde ta skolioze.tak poza tym to jak bylem mlodszy mialem kilka wad kregoslupa i postawy,ale wyleczyly sie same dzieki temu ze rozpoczelem moja przygode ze sportem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie wszytskich w szkole bijesz...sog.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

adams

Następny temat

Kamil Majek

WHEY premium