SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... Pytanie dotyczące splitu ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Siema mam taki sam problem:) tzn teraz jest juz o wiele lepiej, ale bylo jeszcze gorzej niz u Ciebie:) Otorz ta dysproporcje mozna zmienic:) Do szewskiej pasji doprowadzalo mnie gdy stawalem przed lustrem porownujac moja lydke do bicepsa (4 lata temu- lydka 43, bic 33 lol), ale to da sie zmienic- jak napisal PakerConan potrzebna jest dieta! Ja ja mialem i teraz jest troche lepiej, ta znaczna roznica juz sie zaciera (lyda 45, bic 40-42). Bez diety tego nie osiagniesz, warto rowniez zainwestowac troche sosu w suple. Masz podobna budowe do mnie, natura obdarzyla Cie duzymi nogami (mnie to tez denerwuje), ale to da sie zmienic. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
nie no ja troche teraz nie cwiczylem i wogle troche imprez bylo takze spaslem sie troche. w lydzie mam 45 a w lapie 35. ale mysle ze lydka powinna byc deczko wieksza od bica. zobaczymy jak bedzie jak bede cwiczyl. mysle ze troche zrzuce sadla i miesnia troche urosnia i jakos to bedzie lepiej wygladalo. bic z lydka sie bardziej zrowna. jak ten trening??

Podpis pod wypowiedziami :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROGRESJA!!

Następny temat

S.Q.N/DZIENNIK-masa czyli połamani GRYFU

WHEY premium