SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... Pytanie dotyczące splitu ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
pomozcie bo to pilne. pozdro :)

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
nie dostałem powiadomki

który plan poprawiamy ten ze strony wcześniej?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
tzn. ja bede go nieco zmienial, bo juz nim cwiczylem. ale mozesz powiedziec co bylo zle, cos doradzic itp. bede wdzieczny :)

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
przede wszystkim pozbądź sie ćwiczeń typu podciąganie wzdłuż tułowia niszczy barki

na nogi i plecy daj co najmniej po 3 serie w każdym ćwiczeniu ja bym dał nawet 4 przy czym jedna rozgrzewkowa

na nogi dałbym oprócz przysiadów mocniejsze cwiczenia zamiast prostowania

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2009-09-25 11:05:10

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
jak niszczy barki?? podciaganie wzdlug tulowia

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937


bo chodzi mi o to, aby poprawic proporcje, wiadomo troche sie powiekszyc i zwiekszyc sile. myslalem zeby jakis fbw ulozyc z lekkim priorytetem na barki, klate, plecy (czyli glowie "gore"). jak na razie to tak to wyglada (na luzaka, bez zadnych napiec i wdechow w pluca :D). pomozcie cos, pozdro :)

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
plan możesz zostawic tylko go popraw tak jak Ci zasugerowałem

podczas podciągania sztangi wzdłuż tułowia powstają mocne napręzenia w barkach i nagrastkach jest wiele skuteczniejszych ćwiczeń i mniej szkodliwych

popraw plan i wrzuc jeszcze raz i będziemy myśleć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13866
staram sie dobrze odzywiac, ale jako takiej diety nie posiadam

tu masz kolego główny problem, ułóż sobie porządną dietę, bo bez tego nawet najlepszy trening ci nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
dobra jak uloze plan to dam znac. a co do diety to nie jest takie proste, w tym roku szkolnym pisze mature. w szkole siedze do 15, pozniej mam korki, silownie i troche czasu dla siebie. kazdy dzien jest inny, a w diecie to raczej trzeba posilki jest o podobnych porach. ja sie staram jesc duzo posilkow w malych ilosciach i zeby to bylo w miare wartosciowe. ale tak jak mowie, z dieta ciezko.

Podpis pod wypowiedziami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 937
no witam. ulozylem sobie, a wlasciwie skopiowalem plan z sfd by georgu (https://www.sfd.pl/[art]_Split_czyli_zabawa_na_calego_dla_bardziej_zaawansowanych_by_georgu-t350792.html), troszke go pozmienialem pod swoje mozliwosci i posiadany sprzet. prosze ocencie go i ewentualnie poprawcie . wydaje mi sie ze jest bardzo dobry, piekno tkwi w prostocie :). jesli chodzi o jakies info o mnie to na profilu oraz poprzedniej stronie. pzdr

Poniedziałek:
Klatka:
- Wyciskanie sztangi plasko 10<8<6=6
- Wyciskanie sztangi na lawce skośnej 10=10=10=10
- Rozpietki na maszynie siedząc 12=12<10=10
Triceps:
- Pompki na poreczach 12<10<8<6
- Francuskie wyciskanie sztanga stojac 10=10=10=10

Środa:
Plecy:
- Martwy ciag 10<8<6=6
- Ściąganie ciężaru szerokim nachwytem na maszynie10=10=10=10
- Wiosłowanie sztanga 10<8=8=8
- Szrugsy 20<15<10
Biceps:
- Uginanie ramion na modlitewniku 12<10=10<8
- Uginanie ramion ze sztangielkami chwytem młotkowym 10=10=10=10

Piątek:
Nogi:
- Przysiady za sztanga na barkach 10<8<6=6
- Prostowanie nog w siadzie na maszynie 10=10=10=10
- Uginanie nog w lezeniu na maszynie 10=10=10=10
- Wspięcia na palce 20<12<10=10
Barki:
- Wyciskanie sztangi zza głowy 12<10<8=8
- Unoszenie sztangielek bokiem 10=10=10
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 10=10=10

PS. oprocz tego w dni nietreningowe zamierzam na zmiane: biegac, jezdzic rowerem, plywac oraz tez bic w worek :D, od czasu do czasu w domu bede robic brzuszki, podciagac sie oraz sciskac sciskacze :P


Zmieniony przez - lolo2008 w dniu 2009-11-05 22:23:09

Podpis pod wypowiedziami :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROGRESJA!!

Następny temat

S.Q.N/DZIENNIK-masa czyli połamani GRYFU

WHEY premium