SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...Moje dolegliwości - stawy...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
http://www.resmedica.pl/zdart3002.html 

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Tak mowie o primobolanie, na sobie poczulem ze regeneraja jest o wiele lepsza od eq.
Ale jak to by dzialalo w twoim przypadku to moze tylko lekarz ocenic. Ja tego nie bralem z powodu choroby rzecz jasna Terapeutycznie inaczej sie do tego podchodzi, i nie ukrywam ze nie wiem jak, nikt z nas tu nie wie, bo nie jestesmy lekarzami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
OwnaGe - dzięki za zainteresowanie się problem. Raczej nie mam zapalenia stawów, ponieważ robione miałem różnego rodzaju badania i żadne tego nie wykazało

****Jestem Tuu****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Kup Flexa + spora dawka wit C + siarczan glukozaminy mysle z 3-4 g dziennie beda ok + żelatyna + wywal nabial

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
żelatyna w jakiej postaci ?

SOG poszedł

Zmieniony przez - lobosk8 w dniu 2008-04-07 22:01:08

****Jestem Tuu****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2910
podlacze sie do tematu.jak to jest z tym boldkiem czy faktycznie wspomaga synteze kolagenu czy tylko jak decka magazynuje wode w stawach powodujac zmniejszenie bolow i lepsze smarowanie?moglby ktos dac jakis material na ten temat[tzn boldek i synteza kolagenu-] co do preparatow wspomagajacych stawy dlamnie najlepsze bylo polaczenie kolagenu cissusa i flexa pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Tez mam problem ze stawami przewaznie w okresie ciezkich treningow...
W tamtym roku mialem tak silne zapalenie stawow ze nie moglem jednej pompki wykonac a problemem bylo dla mnie wstanie z lozka gdzie podpieralem sie normalnie reka.Bylem u lekarza i to nie jeden raz i w sumie moge powiedziec dupa.Wkoncu pewna osoba poradzila mi DEXAMETHASON nie kazdy chcial mi to wypisac na recepte.Bralem to doslowanie kilka dni i naprawde mi pomoglo.W trakcie tego zakupilem sobie flexa i jadlem podwojna porcje niz zalecana i bylo juz ok.Najlepiej abys trafil na lekarza z zamiolwania a nie na takiego co tylko czeka na hajs a gowno pomoze co w dzisiejszych czasach bedzie bardzo trudne.

kilka slow o DEXAMETHASON:

Sposób działania:
Dexamethason jest lekiem hormonalnym należącym do grupy glukokortykoidów. Glukokortykoidy są hormonami wydzielanymi przez korę nadnerczy, nieodzownymi w prawidłowym funkcjonowaniu ustroju. Dexametason działa silnie przeciwzapalnie, przeciwuczuleniowo i przeciwalergicznie. Działanie przeciwzapalne leku następuje bardzo szybko.

Zastosowanie:
Dexamethason podaje się przede wszystkim w intensywnej i krótkotrwałej terapii ciężkich stanów alergicznych, np. astmy, ponadto w chorobach reumatycznych, chorobach skóry, krwi oraz niektórych nowotworów. W chorobach oczu - zapaleniu twardówki i nadtwardówki, tęczówki i ciałka rzęskowego, zapaleniu tylnej części błony naczyniowej oka. W stanach po urazach i operacjach oka. Krople do oczu są szczególnie skuteczne w przewlekłych nieropnych stanach zapalnych i alergicznych.

Ostrzeżenie:
Preparat nie może być stosowany u osób z infekcjami grzybiczymi lub u osób z nadwrażliwością na lek. Pacjenci cierpiący na ostre choroby wirusowe, zgąbczenie kości, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, cukrzycę, wysokie ciśnienie tętnicze, zaburzenia w funkcji nerek, choroby tarczycy, gruęlicę, marskość wątroby lub schorzenia psychiczne powinni powiadomić o tym lekarza przed rozpoczęciem kuracji Dexamethasonem.
Osoby, które chcą się poddać szczepieniom w czasie kuracji preparatem powinny poinformować o tym lekarza.
Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Dexamethason stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Należy zatem poradzić się lekarza w razie zamiaru stosowania innych leków podczas kuracji glukokortykoidem.

zrodlo: http://www.ziola.pl/el/leki.php3?lek=672

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Skutki niepozadane tego gowno sa zaj.ebi.ste...

http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=672

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Dlatego bierze sie to pod kontrola lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol czy ktos stracił włosy??

Następny temat

clen - nadaje się dla wytrzymałościowca?

WHEY premium