SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * KLUB ANONIMOWYCH ANABOLIKOW * * *..CZYLI SPAM DZIALU 14-EGO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136907

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja nie biore maxów ale zawsze macham 27kg na 4serie x 8 powtórzeń, stały ciężar . Dla mnie nie liczą sie zadne maxy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Chodzi o to,żeby nie trzymać łokcia nieruchomo,tylko "wysuwać" go do przodu i cofać,prostując ramię.Tak jakby kłaść przedramię na ramieniu a potem cofając łokieć do pozycji wyjściowej,prostować ramię.Kąt można samemu sobie dostosować w zależności od odczuć.Smalec ja robię to bardziej nad twarzą,niż nad czołem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Chodzi o to,żeby nie trzymać łokcia nieruchomo,tylko "wysuwać" go do przodu i cofać,prostując ramię.Tak jakby kłaść przedramię na ramieniu a potem cofając łokieć do pozycji wyjściowej,prostować ramię.Kąt można samemu sobie dostosować w zależności od odczuć.Smalec ja robię to bardziej nad twarzą,niż nad czołem.

czyli ja robie w taki sam sposob takze nad twarza bardzo wygodne cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
ja nie ruszam lokci bo wtedy nbie czuje palenia moze dlatego ze z ruchomymi lokciami nie robie dobrze technicznie

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jedna z głów tricepsu,przyczepia się do łopatki,stąd ruchy kości ramiennej w trakcie wyciskań francuskich,są jak najbardziej wskazane.Bananeq,łokcie sobie niszczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
BL wiem i czuje to w sumie jak teraz to analizuje to 2 raz nie zaczal bym chodzi w wieku 13 lat na silke tylko minimum 15 16 lat

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Trzeba pamiętać o tym,żeby łokcie kierować "do przodu" w każdej fazie ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zuch jesteś.Kiedyś będziesz dobrze zbudowanym mężczyzną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
kurde po prostu teraz czuje bol kolan i lokci... a wszystko jest wykonywane perfekcyjnie technicznie....

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wiem czego Ci brakuje
Zanim zaczniesz wykonywać jakiekolwiek ćwiczenie,rób serie rozgrzewkowe tak długo aż nie zaczniesz czuć komfortu w stawach.Ja czasem tak długo się rozgrzewam,że wszyscy myślą,że już trenuję.Potrafię zrobić 5-6 serii rozgrzewkowych po 20 powtórzeń np.przysiadów,zanim zacznę trening docelowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superka

Następny temat

Doping badania

WHEY premium