SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * KLUB ANONIMOWYCH ANABOLIKOW * * *..CZYLI SPAM DZIALU 14-EGO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136880

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
czesc dziewczyny

Co slychac? co to za zazarta dyskusja wynikla? na jaki temat? bo nie chce mi sie cofac ze stronami ... za duzo do czytania

Wlasnie przed chwila robilem z kumplem kurczaki w panierce 'ala KFC i choojnia ,panierka odpadla,kurczak nie dopieczony - nie pojem dzisiaj

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Piątka Rafał
Strefa nawijaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
siema Pio


strefa Ty łobuzie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Po kurczakach w KFC szczypie dupa podczas "dwójki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
pionteczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Rafał studiujesz dietetykę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
BL 2 kluby jedno miasto ...

jakieś dzieciaki naoglądały sie chyba za dużo Klatki S.Latkowskiego i robią jakieś naloty myślą że są wielcy bo w grupach a jak złapiesz jakiegos na osobności to ****a czujesz jego kupę którą narobił jak Cie zobaczył. Ja się nie bawię ... ale jak ktos pierwsze wielki kibic jednej drużyny a potem s****iel przechodzi na drugą strone i sprzedaje ... to śmierć ****om i frajerom ! Koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale wixa ,poszedłem na parafie a tam jest taki rudy kiedys niby w poirządku ale straszna pompka sie z niego zrobiła .Darliśmy z niego łacha 2 godziny ,nawet jego dziewczyna sie śmiała a na koniec ,najwiekszy zryciuch czyli ja ,rozgniotłem mu pomidora na twarzy.Ogólnie była kupa smiechu ale jak wracałem do domu stwierdziłem że koks ryje baniak okrutnie ,przeciez ja nigdy bym tego nie zrobił.Ale z drugiej strony to pajac bo ma taka fajna dziewczyne a traktuje ją jak jakis leszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
koncze technikum i mamy cos w rodzaju specjalizacji, a co jakies porady bo mikro wygladasz? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superka

Następny temat

Doping badania

WHEY premium