SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ODBLOKOWANIE CZYLI ŁAGODNY POWRÓT DO NORMALNOŚCI ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 767
a jezeli mialem cykl z 5 omek i 100 mietow to odblok jest konieczny bo kurde nie moge dorwac nigdzie clomidu do lekarza nie pojde i nie powiem mu zeby mi wypisal bo to jest dla kobiet poza tym u mnie w aptekach nie wiedza co to jest clostilbegyt jacys d****E!!! no chyba ze ma ktos clomid na zbyciu?? POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
moim zdaniem tak.

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
Trochę nie na temat, ale autor postu chyba mi wybaczy.
We wtorek będąc w Warszawce miałem okazję poznać Marka C. Piszę te słowa na gorąco, ale do tej pory nie mogę wyjść z podziwu. Wiedza Marka jest ogromna, zarówno praktyczna jak i teoretyczna. Co bardzo ważne również rozległa (wspomaganie, suplementacja, odżywianie, anatomia, rehabilitacja, trening, do wyboru do koloru). Zapewniam was, że to co tu Marek pisze to tylko mała łyżeczka z dań, które może zaoferować. Po poznaniu go dziwi mnie fakt, że wogóle sie udziela na SFD. Powód: jest bardzo poważnym facetem, a brednie niektórych użytkowników forum przecież skutecznie odstraszają prawdziwych ekspertów z SFD.
Marek ma swój sklep z odżywkami i tu szok, pierwszy raz widziałem człowieka, który proponując komuś odżywki, mówi szczerze "nie kupuj tego kolego bo będziesz rozczarowany", zamiast wciskać co się da dla napchania portfela. Szkoda, że Marek tak mało pisze o sobie, jest osobą godną polecenia i zareklamowania. W swoim sklepie ma odżywki najlepszych firm i można z nim spokojnie ponegocjować ceny (super). Serio to facet z klasą, wiedzą i sylwetką, która w sposób oczywisty mówi, że to nie człowiek z przypadku ale z powołania.
Marku jednego możesz być pewien, ile razy będę w Warszawie, tyle razy będziesz mnie mieć na karku.
Z wyrazami ogromnego szacunku Skwara.

nie każdy umie mówić przepraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Skwara , prosze nie przesadzaj, bo czuje sie zaklopotany. jesli patrzysz na swiat w <rozowych okularach< to prawie kazdego tak bedziesz postrzegal.
pozdr.
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
... i na dodatek skromny.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
koledzy skromnosc to wada nie zaleta !
nie mylmy skromnosci ze spokojem, zrownowazeniem i zachowaniem milczenia kiedy sie ma niewiele do powiedzenia
pozdr
mc

ps
nikt ze skromnosci nie dzwiga 300kg, a raczej dlatego ze chce imponowac nawet sobie ale jednak...
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Witaj Marku swietny artykul. Napewno sporo mi pomogl !!
Skoro masz sklep z suplemetami i jestes takim szczerym facetem to powiedz mi co sadzisz o uzupelnianiu witamin Animal Pakami. Wlasnie zaczolem uzupelniac moja diete nimi. Biore jeden woreczekm 30 min po sniadaniu i 30 min po posilku przed treningowym. Do tego magnez po treningu i na noc razem z Cynkiem. Mam zamiar jechac tak na cyklu i tak samo po.
Myslisz ze dodatki typu Bcaa , L-glutamina pomoga cos w zatrzymaniu katabolizmu po cyklu ?? Swoja droga to tez biore caly rok(i tu pytanie do Ciebie polecasz w takim przypadku jakies miesieczne przerwy w stosowaniu AMINO , Bcaa , L-glutaminy i Tauryny ??)
Na oslabienie stawow i sciegien po cyklu polecasz cos w rodzaju JOINT THERAPY albo Glucosamine ?? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam MF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
kup sobie zen szen syberyjski , wyjdzie na to samo.
tak naprawde firma uniwesal wieloma produktami doprowadza mnie do ubawu i smiechu, bardzo tez podoba mi sie ich gazetka w ktorej usiluja nas przekonac ze swymi drogimi ziolkami sa zastapic sterydy.
pomysl logicznie < firma daje do produktu witwaminy i cos co stymuluje czyli dziala mam na mysli zen szen , czujesz tylko jego , zadko mozemy poczuc dzialamnnie witamin, chyba za masz awitaminoze , w co watpie.
krotko i na temat , nie daj sie robic w konia.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dalek bcaa i glutamina < szkoda kasy < lepiwj dobre bialko, dobry matrix kreatynowy, efedra , a przede wszystkim micha !!!
co do glukosaminy i chondroityny, ich dzialanie nie zostalo udowodnoiune w badaniach na ludziach /mowa o badaniach klinicznych , a n ie o opisach w gazetce typu animal/ lepiej zelatyna z dodatkami wit c i wapnia a jeszcze lepiej pic szpik z gotowanych kosci wolowych / trudne do wykonania/ jescf chrzastki zkurczaka , mostek i glowki łudek.
pozdr
mc -
demaskator manian i innych suplementacyjnych wałków
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
hmm liczylem ze odpiszesz mi ze Animal sa dobre do uzupelniania witamin. Wsumie drogo ale wygodnie. Wiec zrobie tak jak doradzasz. Zjem do konca swoje 2 paki animala i zaczne kupowac wszystko osobno. Co do Bcaa i Glutaminy to uwazasz ze nic to nie daje ?? Bialko i Diete tez mam dobra. Jedynie do czego mozna sie przyczepic to to ze czasem moze jem za duzo miesa i tunczykow. O kase mi nie chodzi a kreatyny tez na okraglo jesc nie idzie.Traktuje ten sport bardzo powaznie i mysle w najblizszej przyszlosci o starcie. Staralem sie zawsze dostarczac tego co niezbedne a Ty teraz mowisz ze wywalalem kase w bloto Szanuje twoje zdanie í dlatego sam nie wiem co mam teraz robic. Jak znajdziesz chwilke czasu to mogl bys poswicic mi kilka minut i napisac do mnie na GG ?? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winko

Następny temat

Primo Depot i Stanozolin firmy Lyka LAbs

WHEY premium