SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Nabór do 3 testów sponsorowanych przez firmę BLASTEX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Witam

Czekam z niecierpliwoscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24269 Napisanych postów 25220 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020291
chłopaki co tam z tymi testami testami? tematy się nie pojawiają :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jeszcze nie dostalismy paczek- mam nadzieje ze przyjdą jutro;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2643
Dzisiaj doszla do mnie paczka, wszystko co mialo byc to jest;]

Test zaczne od 20 czerwca[za 1 tyg] z powodu ze w ten piatek bede na polowinkach a co za tym idzie bede pic,a nie isc na polowiniki troche glupio jak cala klasa bedzie wiec tak postanowilem, mam nadzieje ze nie ma problemu.Przez ten tyg ladnie dopracuje trening diete i suplementacje w odpowiednich dzialach.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
trochę głupio jak inni zaczną a Ty nie..

nie możesz iść i nie pić? ewentualnie 1-2 piwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Ja dostalem dzis paczkę, ale w środku jest tylko isoblast i cm nox. Reszty puszek nie ma? Co teraz zrobic? nawet zdziwiony byłem jak paczka przyszła bo jakas taka mała była. Moze to jakies zawirowania z racje tego nowego programy w sklepie?

Zmieniony przez - canecorso w dniu 2011-06-13 14:36:59

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2643
Wiesz na 1 czy 2 piwach pewnie by sie nie skonczylo, a nie chce siedziec jak dupa jak wszyscy sie beda bawic, i na kazdym tescie jaki robilem podczas jego nie pije ani g alkocholu wiec wiesz.Po 2 kazdy z nas ma inny rodzaj testu i pewnie dlugosci nie beda takie same[ tego nie wiem]

Canecorso napisz do banana,albo poczekaj bo na pewno odpisze tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
napisałem tez w dziale B.O.K
niemiła sytuacja - nie chce zeby wyszło ze cos zakosiłem;) bo nie ja odbierałem paczkę i nie otworzyłem jej przy kurierze

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Witam! Przed chwilą otrzymałem paczkę. W srodku niestety niecała połowa tego co miało byc, a dokladniej tylko aakg, problast i leucine.

Poza tym od rana zmagam sie z silnym zatruciem, nie byłem w stanie pojsc dzisiaj nawet do pracy. Mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej. W zwiazku z zaistniałymi sytuacjami podzielam zdanie 'killeradi' odnosnie terminu rozpoczecia testu, chyba ze odzywki przyjda wczesniej, a ja dojde do siebie po meczarni.

canecorso - nie martw sie nie jestes sam. Sam sie zastanwialem dokladnie dlaczego tak wyszlo i mniej wiecej wiem o co chodzi.
Wejdz na I strone tematu. Przy kazdym zestawie sa miniaturki odzywek jakie mamy dostac. W pierwszym zestawie sa pokazane wszystkiue miniaturki, dlatego sadze ze kolega dostal wszystkie odzywki. U mnie byly tylko 3 miniaturki - co rowniez tylko to dostalem, a u Ciebie tylko 2. Mam racje?

Zmieniony przez - dywciasfd w dniu 2011-06-13 14:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
dywcia- wątpie zeby tak to było. wydaje mi sie ze nie wklejali reszty zdjeć , bo by sie dublowały z tym co jest w pierwszym zestawie i dlatego dali tylko spis i zarówno u mnie jak i u ciebie są tez inne pozycje wymienione. jesli tak to co to za trsty majaby skoro paczka cm nox-a wystarczy na 4 tyg suplementacji kreatyną- stanowczo mało

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co byscie wybrali, przed treningowki z 1,3 ? skromny wybor...

Następny temat

Pytanie

WHEY premium