SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Nabór do 3 testów sponsorowanych przez firmę BLASTEX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002053 TESTY SPONSOROWANE dla 3 osób!

Sponsorem zestawu jest firma BLASTEX - > Pojawiła się już w sklepie Sfd (część produktów) i specjalnie dla Was udało się wynegocjować 3 rózne zestawy do przetestowania dla 3 osob!


Oto te zestawy:

1) zestaw siłowo - masowy :

- megablast massiveMegablast Massive to gainer najnowszej generacji składający się z pięciu rodzajów białek (whey protein hydrolysate, whey protein isolate, whey protein concentrate, milk protein isolate, egg protein), gwarantujący dopływ niezbędnego budulca dla Twoich mięśni zarówno w krótkim jak i długim okresie. Drugim kluczowym składnikiem Megablast Massive są węglowodany w których skład wchodzi izomaltuloza, maltodekstryny oraz glukoza. Każdy z tych węglowodanów posiada inny czas wchłaniania. Najszybciej wchłaniana jest glukoza, która dostarcza energii bezpośrednio po spożyciu. Następnie rolę energetyczną przejmuje maltodekstryna, której indeks glikemiczny kształtuje się na średnim poziomie. Najniższym indeksem glikemicznym cec***e się izomaltuloza, która pozwala w długim okresie czasu zaspokajać potrzeby organimzu na energię oraz stabilizuje jej dostawy do mięśni. Dodatkowo Megablast Massive zawiera w swoim składzie L-glutaminę oraz l-leucynę, co pozwala maksymalnie zwiększyć efekt antykataboliczny oraz anaboliczny.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.


- energy blast noxEnergy Blast Nox to nie jest zwykłe carbo. Oprócz węglowodanów o łańcuchach zróżnicowanej długości, posiada on w swoim składzie pełen zestaw aminokwasów serwatkowych, alfa ketoglutaran argininy oraz jabłczan cytruliny.
Po intensywnym treningu kluczowe dla naszych mięśni jest uzupełnienie zapasów glikogenu, stanowiącego magazyn energetyczny. Węglowodany przekształcone do swojej podstawowej formy glukozy, muszą dotrzeć do komórek mięśniowych, zapobiegając ich rozpadowi. Czasami zapotrzebowanie komórek na glukozę jest wyższe niż możliwości transportowe układu krwionośnego i wtedy następuje proces katabolizmu mięśni. Aby temu zapobiec i zwiększyć możliwości transportu tlenu i składników odżywczych Energy Blast Nox został dodatkowo wzmocniony AAKG oraz jabłczanem cytruliny, które to odpowiadają za produkcję tlenku azotu, który z kolei rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając tym samym możliwości transportowe krwi. Także po treningu odnowienie zapasu aminokwasów jest ważnym czynnikiem wpływającym na nasze mięśnie. Dlatego też kolejnym składnikiem Energy Blast NOX jest zestaw aminokwasów pochodzenia serwatkowego, w doskonały sposób uzupełniający braki aminokwasów zużytych podczas treningu.


- problastexProblastex to mieszanka sześciu białek o zróżnicowanym czasie wchłaniania oraz zróżnicowanym profilu aminokwasowym. Szybko wchłaniane białka serwatkowe (whey protein hydrolysate, whey protein isolate, whey protein concentrate) są odpowiedzialne za błyskawiczne dostarczenie niezbędnego budulca, szczególnie w godzinach porannych oraz bezpośrednio po treningu.

Natomiast białko mleka, białko jaj oraz kazeinian wapnia mają zapewnić długotrwałe dostarczanie składników budujących nawet do 12 godzin po spożyciu. Odżywka Problastex posiada maksymalnie zróżnicowany profil aminokwasowy oraz optymalnie wydłużony czas uwalniania aminokwasów do krwiobiegu.
Taki profil aminokwasów stanowi doskonałą odpowiedź, na zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagającego organizmu na aminokwasy. Zawartość poszczególnych aminokwasów powoduje wytworzenie się efektu synergii, co dodatkowo wzmacnia działanie odżywki Problastex.
Odżywka Problastex może być stosowana o każdej porze dnia, zarówno rano jak i na noc.- no shock energizerMasz już dość treningów?! Twoje osiągnięcia treningowe od dawna utrzymują się na stałym poziomie lub co gorsza spadają?! Potrzebujesz impulsu, który pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom. NO SHOCK ENERGIZER jest tym co pomoże Ci to osiągnąć. Jest to złożona formuła anaboliczno - energetyczna o bardzo mocnym działaniu. Już po pierwszym treningu zauważysz kolosalną różnicę. Dzięki składnikom pompującym (AAKG, jabłczan cytruliny), waskularyzacja Twoich mięśni będzie zdumiewająca. Ale pompa mięśni to nie tylko waskularyzacja, lecz także, a może przede wszystkim, lepsze zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze. Specjalna mieszanka kreatyny odpowiada za wytwarzanie i przenoszenie adenozynotrójfosforanu (ATP), który odpowiada za wytwarzanie energii, niezbędnej podczas skurczu mięśni oraz syntezy białek, co wpływa na przyrost siły oraz masy mięśni. Aminokwasy energetyczne (BCAA, tauryna) oraz l-glutamina sprawią, że Twoim mięśniom nie grozi "załamanie", nawet podczas najbardziej intensywnego treningu. Dodatkowo NO Shock Energizer został wzbogacony o kompleks węglowodanów odpowiedzialnych za utrzymywanie optymalnego poziomu insuliny.


- after blastTwoje treningi są na najwyższym poziomie, a mimo wszystko efekty są niezadowalające?! Wypróbuj genialny stack potreningowy After Blast. Jest to kompozycja składników anaboliczno-regenerujących, której głównym zadaniem jest regeneracja i budowa masy mięśniowej. Jej skład opiera się na dwóch filarach. Pierwszy filar składający się z aminokwasów (BCAA, l-glutamina, l-arginina, tauryna) oraz specjalnie dobranemu kompleksowi węglowodanów, co zapewnia maksymalne działanie antykataboliczne, chroniące Twoje mięśnie przed rozpadem. Drugi filar to matrix kreatyny (CEE, TCM, CM), który odpowiada za przyrosty siły oraz wpływa stymulująco na rozrost tkanki mięśniowej.
Działanie tych dwóch filarów wzajemnie się przenika, wzmacniając swoje oddziaływanie.


- bc blastBrak ochoty do treningu?! Twój organizm domaga się odpoczynku, mimo iż właśnie przed chwilą zwlokłeś się z łóżka?! To nie zawsze oznacza Twoje lenistwo. Komórki mięśniowe jeszcze nie zregenerowały się po poprzednim treningu, a Ty już chcesz poddać je kolejnemu obciążeniu. Zbyt duże i częste obciążenie mięśni może doprowadzić do katabolizmu mięśniowego i nie możesz do tego dopuścić. Aby ciężko trenować musisz zadbać o ochronę i paliwo dla swoich mięśni. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) z kluczowym aminokwasem l-leucyną, stanowią najskuteczniejsze paliwo mięśniowe, nawet przy najcięższym treningu. L-Glutamina wspomaga działanie aminokwasów BCAA oraz wraz z nimi tworzy antykataboliczny "mur", chroniący komórki mięśniowe przed rozpadem. Tauryna oprócz zwiększenia wydolności psycho-fizycznej, ma także ogromny pozytywny wpływ na przemiany chemiczne zachodzące w komórkach mięśniowych. Natomiast AAKG, poprzez produkcję tlenku azotu (NO) odpowiada za szybki i skuteczny transport wyżej wymienionych składników.
Dzieki BC Blast progres treningowy będzie mógł być zrealizowany w 100%.- gl blastSkończyłeś ciężki trening i wydaj Ci się że to wystarczy?! W okresie bezpośrednio po treningu otwiera się "okno" anaboliczne i tylko od nas samych zależy w jaki sposób wykorzystamy jego możliwości. Podczas treningu, komórki mięśniowe straciły dużą część zawartej w nich l-glutaminy i tylko szybkie jej uzupełnienie pozwoli im przejść ze stanu katabolicznego do anabolicznego. Także dostarczenie aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) pozwoli uzupełnić zapasy energetyczne w komórkach mięśniowych i wzmocni działanie antykataboliczne. To właśnie GL Blast zawiera te kluczowe dla regeneracji potreningowej składniki. Oprócz tego GL BLast został wyposażony w pełen kompleks aminokwasów pochodzących z izolatu białka serwatki, co stanowi doskonałe źródło budulca dla Twoich mięśni.
GL Blast to kompleksowy stack potreningowy, wykorzystujący w pełni możliwości "okna" anabolicznego.
2) zestaw siłowy:

- isolate problast 85Isolate Problast 85 to mieszanka najwyższej jakości białek serwatkowych izolatu (WPI) oraz koncentratu (WPC), gwarantująca szybkie dostarczenie białka niezbędnego do budowy mięśni. Białka serwatkowe charakteryzują sie niską zawartością tłuszczu oraz laktozy, a wysoką zawartością niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych BCAA.
Dodatkowo Isolate Problast 85 został wzmocniony o ekstra dawkę leucyny, jedynego aminokwasu efektywnie pobudzającego wydzielanie insuliny bez względu na poziom stężenia glukozy we krwi. Leucyna jest kluczowym elementem w biosyntezie białek, co przekłada się na szybki i beztłuszczowy wzrost masy mięśniowej. Stosowanie leucyny po treningu skutkuje działaniem antykatabolicznym oraz anabolicznym.
Odżywka Isolate Problast 85 jest szczególnie polecana dla sportowców dyscyplin siłowych.


- no shock energizer
- after blast
- energy blast nox
- bc blast
- gl blast
- anabolic leucine stackTrenujesz bardzo mocno, a mimo tego efekty są mało widoczne?! Potrzebujesz impulsu, który sprawi, że Twoje mięśnie eksplodują. Anabolic Leucine Stack jest takim impulsem. L-leucyna to jeden z aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), charakteryzujący się doskonałą przyswajalnością i szybkim działaniem. Współpraca leucyny z hormonami (insulina, hormon wzrostu, IGF, testosteron) powoduje stymulację anabolicznych enzymów, powodując maksymalny progres siły i masy mięśni. Farmaceutycznie czysta l-leucyna to kluczowy aminokwas stymulujący mięśnie do rozwoju.
Dodatkowo Anabolic Amino Stack został wzbogacony o szybko przyswajalny kompleks aminokwasów pochodzących z hydrolizatu oraz izolatu białka serwatkowego, gwarantując szybkie dostarczenie pełnowartościowego budulca dla Twoich mięśni.


- aakg forteKomórki mięśniowe podczas treningu narażone są na ogromne obciążenia i aby prawidłowo funkcjonować potrzebują ciągłego dopływu tlenu, energii oraz składników odżywczych. Niestety podczas intensywnych treningów często "wąskim gardłem" jest nasz układ krwionośny, którego przepustowość jest ograniczona i nie nadąża on z transportem tych kluczowych składników. Co dzieję się w przypadku deficytu tlenu czy energii?! Spada wydajność naszych mięśni, nie możemy już zrobić kolejnego powtórzenia czy kolejnej serii - brakuje nam sił. W tym momencie z pomocą przychodzi nam AAKG Forte, który dzięki synergicznemu działaniu AAKG oraz jabłczanu cytruliny zwiększa produkcję tlenku azotu (NO). Tlenek azotu ma zbawienny wpływ na nasz układ krwionośny, zwiększa jego przepustowość, zapewniając stały dopływ tlenu i składników odżywczych do komórek.3) zestaw na suchą masę mięśniową:

- isoblast 95Isoblast 95 to najczystszy izolat białka serwatki (WPI), który przyjmuje najwyższą możliwą wartość BV 159. Białko WPI charakteryzuje się najwyższą możliwą przyswajalnością, zerowym poziomem tłuszczu oraz laktozy, co czyni to białko idealnym do stosowania przez sportowców. Innym kluczowym elementem dla skutecznego działania białka jest zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Izolat białka serwatki posiada najwyższą zawartość aminokwasów BCAA spośród wszystkich białek, a dodatkowo zawartość tych aminokwasów została jeszcze zwiększona. Oprócz dodatkowych aminokwasów BCAA Isoblast 95 zawiera w swoim składzie aminokwas niezbędny do prawidłowego rozwoju oraz regeneracji tkanki mięśniowej, którym jest L-Glutamina.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA wraz z L-glutaminą tworzą antykataboliczny matrix, który wraz z pozostałymi aminokwasami zawartymi w odżywce Isoblast 95 chronią mięśnie oraz dają potężny impuls do ich rozbudowy.


- no shock energizer
- after blast
- anabolic leucine stack
- bcaa blast
- glutamine system blast
- cm noxBrak siły i energii podczas intensywnych treningów są częstym problemem nawet u doświadczonych sportowców. Z pomocą może przyjść CM NOX. Jest to jabłczan kreatyny wzmocniony dodatkowo AAKG oraz jabłczanem cytrulliny (odpowiadają za produkcję tlenku azotu). Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to połączenie trzech cząstek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu, który zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny, jest stabilniejszy w kwaśnym środowisku soku żołądkowego również wewnątrz komórek mięśniowych. Powoduje to dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Molekuła kwasu jabłkowego stymuluje w komórkach produkcję energii, dzięki czemu współdziała z kreatyną w generowaniu skurczów włókien mięśniowych. AAKG oraz jabłczan cytruliny, dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych ułatwiają transport kreatyny, ale także innych składników biorących udział w procesach chemicznych zachodzących w komórkach mięśniowych.

Dzięki CM NOX znacząco wzrasta siła i wytrzymałość mięśni, a Twoje rezultaty treningowe stają się z dnia na dzień bardziej imponujące.
**************************************


Osoby zgłaszające się do naboru, muszą posiadać wypełnioną ankietę , zamieszczoną w tym temacie
-> [[https://www.sfd.pl/temat323656]] 

Proszę się również zapoznać z regulaminem działu
-> [[https://www.sfd.pl/temat323651]]


PROSIMY OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIŁY PRAWIDŁOWO ANKIETĘ O Składanie DEKLARACJI CHECI UDZIAŁU W TYM TEŚCIE (JEŚLI CYKL NIE ODPOWIADA AKTUALNYM CELOM TRENINGOWYM PROSZĘ NIE WPISYWAC SWOICH DEKLARACJI:

jestem zainteresowany zestawem ' i tu podajecie którym ' + link do strony, na której znajduje się ankieta
(prosimy by zgłaszały się osoby NIE STOSUJĄCE W OSTATNICH 6 tyg. produktów kreatynowych).


Wyniki naboru za ok. 7-14dni

Osoby, wybrane zobowiązane są do umieszczenia w działach do tego przeznaczonych: diety i treningu do poprawy.


Tutaj wklejamy SAME ankiety!UWAGA:

JEŚLI WIESZ, ŻE NIE NIE MASZ CZASU NA RZETELNE PRZEPROWADZENIE TESTU -> TO NIE ZGLASZAJ SIĘ!

Nie bądź pazerny -> daj szanse tym którzy maja i chęci i czas!


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-19 17:38:56

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Do mnie rowniez doszła paczka za co dziekuje.

Test z moim udzialem ruszy tak jak napisalem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2323 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41370
Zainteresowany prowadzeniem testu na zestawie "sucha masa mięśniowa"

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s56.html 

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34320
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 200205
proponuje podawac numerki
zestaw 1
zestaw 2
zestaw 3

czyli np.
jestem zainteresowany zestawem 1
+ link do strony, na której znajduje się ankietabedzie latwiej na koncu ogranac temat

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5990
...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 20 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29451

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 200205
w tym temacie tylko zgloszenia + link do ankiety!

ankiety tylko tutaj:
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656.html

wszelkie pytania odnosnie testow:
https://www.sfd.pl/]]]_Pytania_do_moderatorów_i_weryfikatorów_TUTAJ!_[[[-t323659.html


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-19 18:25:33

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13706
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co byscie wybrali, przed treningowki z 1,3 ? skromny wybor...

Następny temat

Pytanie

WHEY premium