SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KREACJA DZIALU ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Co do spamu - po co podejmowac temat ??
Tego sie nieda wyplenic.... A moze jednak - stworzmy topic (podwieszony) i tam bedzie ban lista, raz na tydzien/miesiac - niewiem jak czesto trafiaja sie bany jeden z modow bedzie wklejal liste

Co do dzialu - ogolnie jest spox - jedyny mankament - mala czytelnosc podwiesoznych postow Strasznie ciezko jest na pierwszy rzut oka zobaczyc ze jest cos nowego/znalezc cos interesujacego ....

Z reszta, po chooj nam podwieszenie posta : www.doping.pl - ile za sms ??? Kumam ze mateo ma dobry kontakt https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] z Venomem, ale przecierz strona niejest kierowana tylko do dopingu na sfd z Venomem, ale przecierz strona niejest kierowana tylko do dopingu na sfd z Venomem, ale przecierz strona niejest kierowana tylko do dopingu na sfd [img]../../buziaki/5.gif" alt="" /> wiec ....

Co do modernizacji : Oferuje się że zrobie cos a'la instrukcje do robienia shotow - wraz z fotami .... Lecz dopiero za miesiac Podoba sie ???

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
tyle tego o shotach juz bylo ze eee czy ktos to potrzebuje jesio? bo jesli tak to wezme kamere i nakrece next shota swojego po prostu z kims i wrzuce tylko czy tego nie ma od ch i troche juz na necie? i na sfd swoja droga

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
To byla propozycja only .... Chcesz - krec film, tylko zeby Twojej dupy bylo widac inne - konkretne a'la J.LO

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
nie wiem czy jest zapotrzebowanie na to , jak juz to w sumie trza by bylo w kazdy miesien walnac zeby compednium bylo koknkretne :)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ja myślałem nad czymś innym, mianowicie - kupić jakiś serwer czy jak to tam się mówi: stowrzyć forum z bardzo wygórowanym abonamentem i stworzyć bezkompromisowy dział doping tylko i wyłacznie + dział spamernia - romowy o wszystkim typu komentarze co do forum, sugestie na rozwój. Forum byłoby sponsorowane przeze mnie - więc żadnych jjeebanych banerów, reklam, żadnych konfidentów itp.

Co do wiedzy, to wtedy podałbym wszystko nt GH, Insy, cykle zawodników i jak je robic aby nie zrobic sobie kuku.

Każdy by miał Platinum Entry, selekcja - to już moja sprawa jakby wyglądała

Dostep byłby to tzw. The Real Deal.

Ale nie wiem czy to ma sens.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Tak jak mają w USA... Zayebisty pomysł... Myśle że jak byś na kilku forach o tym wspomniał to byłoby dużo chętnych osób... Tylko trzeba troche pracy włożyć, a ty jesteś leniwa d.u.p.a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Wedlug mnie ma to sens

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Najbardziej intryguje mnie zdanie "selekcja - to już moja sprawa jakby wyglądała "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ok - selekcja wyglądała by tak:

każdemu pretendentowi - za pomocą gg - zadałby wyrywkowo 10 pytań odnośnie fizjologii człowieka - nie chodzi o cykle tylko fizjolgia - w zależności od wyniku zapraszałbym ich na forum.

Mówię od razu, że tego nie zrobiłbym w przeciągu 2 tygodni bo na to muszę mieć trochę czasu a przede wszystkim fundusze.

Abonament byłby jeden i płaciłoby się tylko raz - cena znaczna ale za to mielibyśmy kasę (wszyscy a nie że ja do kieszeni ją biorę) na badania (chętni napewno by się znaleźli) można by fundować kurację za darmo dla kilku osób) - jakby mi wyszło z kasą to co planuje - to nawet lekka dotacja z mojej strony - wtedy mielibyśmy zamknięte forum gdzie każdy mógłby bez obawy o osoby postronne wklejac zdjęcia z progresem i dokładnymi wytycznymi odnośnie przebiegu kuracji, treningu, diety suplementacji.

Pomysł może i zbyt piękny ale jeśli wyjdzie mi to co ma wyjśc to nie widzę problemu. Poważnie.

Pozdrawiam.

Tu na sfd nic sie juz nie zrobi.

A tak 100-200 osób zamknięty krąg i wszystko jest ok.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
I zrobiło się tak pięknie...

Nie no pomysł extra tylko potrzeba kogoś kto by tym pokierował, wyłożył troche kaski... Takie forum to by była skarbnica wiedzy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naposim

Następny temat

muj przemyslany cykl ... jak narazie wyniki w miare dobre

WHEY premium