SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KREACJA DZIALU ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
niezle, niezle

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
zgodnie w tematem posta- wszedłem dzisiaj i sram śmeichem.
dzial zyska jak będą kasowane bzdury a tego tu brak.
A bzdur masa.A sezon idzie.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bzdur duzo bo sezon w pelni, modzi spia, a Matelo nie chce zrobic abon only ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
ello ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
ja myśle,że tak jak wchodzi sie do dopingu i jest to ostrzezenie ,to powinno byc jeszzce jedno,że jak ktoś ***nie temat który był milion razy,w stylu jak wszamać 100 mietka to ban odrazu,bez ostrzegania .Poprostu powinno byc info w stylu: pytania,niepoprzedzone uprzednim sprawdzeniem w wyszukiwarce bedą banowane bez uprzedzenia. No chyba,że faktycznie będzie to jakaś wyjątkowa sytuacja czy cos,na co nie ma info dotychczasowo na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym nawet na doping osobny abonament zalozyl

Mateo nie chce tylko dla abonow bo troche spadnie liczba osob odwiedzajacych forum (chodzi o sezonowcow) i spadnie liczba osob klikajacych po banerach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
to co.. jakies zmiany chcecie? bo jak nie to posta odwiesze.. pisac pisac co tam byscie chcieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
ja myśle,że fajny by był post w takim klimacie jak ja zacząłem kilka dni temu,tylko żeby pisało tam więcej osób co coś wiedzą,o wielkich kulturystach i ich cyklach itp...Fajny byłby też post ,w którym każdy zamiściłby swój "post życia" najlepszy JAKI PRZESZEDŁ,moznaby go polecić innym,opis efektów,przed/po,dieta na cyklu,porady.
no i w sumie jak na moje oko brakuje newsów o różnych nowinkach/badaniach,ciekawych odkryciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ja bym wszystko zmienil....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Skąd Ty te avatary bierzesz co??

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naposim

Następny temat

muj przemyslany cykl ... jak narazie wyniki w miare dobre

WHEY premium