SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Do Not Fuck With Us - pamiętacie ? DOPING SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157943

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
o ****a wiesz, za madzią to ja szalałem
ale były tylko w benzynie te samochody i sie bałem że za drogo będzie w użytkowaniu. a i tak mam w benzynie

żałuje teraz że tego samochodu nie kupiłem
cudowna bryka
poszukaj na allegro, w Twoich okolicach w miare tanio samochody mazowsze i łódź najdrożej

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
a ten kolor wcale zły nie jest akurat jej pasuje, chociaż najlepiej madzi w czarnej i czerwonej sukni

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5175447
polskie blachy tyko daleko masz

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5066648

Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2008-05-23 12:19:15

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
każdy chciał mieć kiedys malucha i nie snił o jakis mazdach

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
jutro jade ogladac golfa po samej rozmowie wnioskuje ze cisnie ten samochod strasznie jak zaczol opowiadac o predkosciach i przyspieszeniach , 50 km odemnie to mozna pojechac i sprawdzic moze tylko mi sie wydaje ze ten koles to idiota

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
dzwoń po tą
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5214365 

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
wiesz jak koleśtak mówi to może znaczyć, że go gniótł, silnik dostał po dupie. chociaż nie musi

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
mazda zayebiste autko tylko niestety ni chooya mi nie pasuje ten morski kolor a tylko takie spotykalem narazie

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ostatnia od gymiego elegancka )

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 CYKL POMOŻCIE

Następny temat

pytanie o cykl

WHEY premium