SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Do Not Fuck With Us - pamiętacie ? DOPING SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157856

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
siema tez czy tam znow

wlasnie po treingu, bice i klata spompowana az milo od nowego treningu na sile , ciesze sie poki co bo za 20 minut bedzie jeen wielki flak

gene ogladales inside?

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
nie nie ogladałem, bo moj net chwilowo tak chodzi ze bede musiał naderszyc chyba dostawce, bo juz mnie to w****iac zaczyna, nie mialem po prostu jak sciagnac, ale na dniach bede zasysał, a ty juz sciagnałes/obejrzałes ?

a ty banan ***any szczylu z takimi tekstami o rodzicach to ********laj do piaskownicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
jaruś zapomniałeś ze ja juz nie mam wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Ahoj!

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
a**** kapitanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
siwy a twoja edukacja to jak wyglada, uczysz sie cos jeszcze czy dales luz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Gene tak ucze się...życia

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
tak myslalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
no wlasnie nie bo sciagnalem ten cannibal holocaust i obejrzalem, a inside jutro sciagne i moze zdaze zobaczyc
z tego co widze po obrazkach i opisach innych to rzeżnia na ekranie jakiej nigdy nie bylo / takie filmy lubie

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007


NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 CYKL POMOŻCIE

Następny temat

pytanie o cykl

WHEY premium