SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Same Koksy w SPAMIE czas na Napyerdalanie***DOPING SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189306

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
ja z kumplami wypaliliśmy już tego w hOOj ! jak ktoś porównuje to do zioła to ----> zioło bardziej lajtowe na odprężenie a po tych chemikaliach różne rzeczy się dzieją , najlepsza opcja gdy jesteś w pomieszczeniu zamkniętym i w myślach ci się kłębią myśli że to jest cały świat ... nie ma nic po za tym pomieszczeniem;d ja bałem się wyjść

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
mnie wystarczy że po alkoholu włącza się słowotok, ale to muszę być już nieźle na***any.
potrafię tak przegadać całą noc na dowolny temat.
ale już nie piję.

raz musiałem ściągać kupla z parapetu (1 piętro), bo "gałęzie ułożyły się na kształt Matki Boskiej" i on postanowił z Nią porozmawiać.

Zmieniony przez - Wawelski w dniu 2009-02-08 14:11:39

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
takie akcje sa najgorsze... dla tego lepiej aby był ktoś kto myśli trzeźwo, żeby ktoś nie miał ochoty nauczyć się latać albo coś w tym stylu.

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ja dzisiaj bede mial okazje sprobowac tego.... wiadomo wole normalny stuff nie zadne pogmatwanie ze niby legalne ale ile to kosztuje sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
tylko chłopaki ostrzegam ... nie palcie tego na początek za dużo, jak na sylwku kupiliśmy na 4 dwie paki golda i zwykłego do tego mieliśmy resztki tropica to fajnych jazd były zaledwie e 2 godziny a potem zamuła, dół , totalne dno! z 6 godzin jakby takiej represji .Polecam zaczynać od dawek nieco mniejszych :D

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
co to krva za dzieci tu pisza?
a represje to mozesz miec w szkole jak cie starsi koledzy beda represjonowali ,a nie po trawie

kaaaramba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
co tam słychać ciekawego? kolego?

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no wiadomo to za duzo to nie zdrowo....przyslowie nie tyczy sie tylko michy bo im wiecej ty wiekszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
sory miało byc depresje, zwykła literówka , a ty power16 to masz jakieś problemy ze sobą? rozmowa jest o dopalaczach a nie o trawie , a to jest różnica. pzdr.

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
aha
spoko wawel,mroz puscil pierwszy raz od wigili,az ide za chwile sobie pobiegac zamiast napyerdalac rowerkiem w ciemnej piwnicy
jak mroz jest to nie biegajcie bo serducho moze wysiasc szczegolnie jak sie bierze sterydy

kaaaramba:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

apex pharmaceuticals

Następny temat

pomoc w odbloku

WHEY premium