SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Same Koksy w SPAMIE czas na Napyerdalanie***DOPING SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189982

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
sam wiesz do czego sluzy hcg
moze masz cos z prolaktynami wysadzone w powietrze (po trenach)? korva ale to skomplikowana zabawa. a mysle, ze najwazniejszy to czas bedzie w tym odbloku. po 1,5 roku na ciezkich srodkach raczej nie mozesz sie spodziewac spacerku

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
siema FOD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
nie wiem sam ja tam taich dluugich cyklonow jak ty nie walilem wiesz jak dozucisz hcg mysle nie zaszkodzi np 1000iu co 2 dni albo 500iu dziennie

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema jonny co tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ide w kime panowie, wreszcie moze sie wyspie.

3manko

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
sami a jak waga po tak dlugim byciu ON ??? jaka miales przed tym a jaka teraz ??

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
siema chudejjjjjjjj

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narka chudzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
a w porzadalu u mnie co u CIebie bo wieki cienie slyszalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
to wszystko fakty a w najwiekszym stopniu wystepuje u nas to o czym wspomnial samuraj tzn w telegraficznym skrocie kazdy wyciska 200 na lawie jest bossem narkotykowym u siebie na osiedluCo ciekawe najwiecej wyciskaja ci ze swiezymi datami rejestracji i wiekiem gimnazjalno-licealnym U tych osob mozna tez zaobserowac tendencje do agresji wobec innych userow czyli tak zwaną napinke internetową - wirtualną realizacje siebie jako gangstera - kozaka i conajwazniejsze dla delikwenta bezpieczną Słowem najmniejszy pies najglosniej szczeka

ja osobiscie nikogo dzisiaj nie zabilem nie wyciskam 200 i jestem spokojnym mieszkancem bloku - to pewnie mnie nie lubicie co ?

wogole tutaj na zmiany jzu za pozno... forum strasznie nisko upadlo, kiedys(4-5 lat temu)mozna bylo naprawde cos ciekawego poczytac a forum jako calosc bylo podobne do forum serwisu elektroda.pl (kto tam siedzi wie co mam na mysli- dyscyplina i przejszystosc)nie to co u nas

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

apex pharmaceuticals

Następny temat

pomoc w odbloku

WHEY premium