SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Przeyebane ! Przeyebane!! PORA ŁĄCZYĆ SIĘ ZE SPAMEM!***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137134

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co dalej?
do***ałeś mu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8703
hahaha jak się skonczyło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostał 2 liście i się popłakał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Nie no bylem trzezwy ale zdarza mi sie po piwie czasem jechac.Ciagle mi wmawia ile pilem Mowie ze kupilem a nie pilem czlowieku.To moze sprawdzimy? Mowie ok W miedzy czasie okazalo sie ze on asam jest pijany dopiero zauwazylem jak przechodzilsmy przez uilce i w oogle ***alo od niego Jechal ze swoja piekna dupa gdzies w taksowce.oprosil szofera zeby wysiadł i zebym mu chuchnął Hvu chunalem a taksiarz mowi ze ok Mowie do tego policjanta z koziej dupy czlowieku wez sie zastanow "ok sory sory"
Wygladal jak kupa i mial z 165cm ale powiem wam ze dupe fajna wiozł.
Jakbym od razu pokapowal ze pijany jest to bym mu powiedzial zeby zadzwonil po patrol i niech mnie zbadaja ale po fakcie juz to olałem.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to kurva ***ana.
Myślą kurva że mają władze w dłoni...

Nienawidze czegoś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8703
Polskie realia kurva od władzy się w dupach przewraca

W sumie to mogłeś go konkretnie u***ać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ide spac.
elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Co ty policjanta nie u***iesz w zaden sposob.Przeciez mu nie zayebe, pozartowac se mozna ale pozniej bym mial dosyc ciezko A sami policjanic nic by mu nie zrobili jakby przyjechal jakis patrol.Szkoda pisania zalosni sa jak dwie lewe skarpetki.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakbyś zadzwonil do wojewódzkiej komenty to by go u***ali5-)
**** z tym ****em.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Mam znajomego policjanta.Uwierz ze nie ruszysz ich.Policjant musi naprawde grubo odyebac zeby sie dla niego cos zle skonczyło.

hihihi

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl.

Następny temat

co robić w czasie odpoczynku wakacyjnego??

WHEY premium