SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Przeyebane ! Przeyebane!! PORA ŁĄCZYĆ SIĘ ZE SPAMEM!***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137951

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
moja depresje jest spowodowana kilkoma czynnikami tak wiec:
-ogolna lipa zyciowa
-brakiem normalnych dup i poznawaniem strasznych szmat tylko(mam w tej dziedzinie pecha poprostu )
-praca od ktorej chce mi sie zygac i jak wchodze do niej to juz marze o wyjsciu,zeby nie bylo za dobrze ciagle cos pogarszaja od***uja trzeba zostawac po godzinach,zbaieraja premie, ale ciezko o cos lepszego w opkolicy wiec musze gnic.
-zejsciem z bomby
-brakiem odreagowania alkoholowego stresow zycia codziennego
-brakiem kasy i siadomoscia bycia biedmenem
-redukcja i bardzo scisla dieta

te wszytskie czynniki jak i wiele innych wyzej nie wymienionych wprowadzaja mnie w stan lekkiej deprsji ale i tak ogolnie mi wesolo


Przeprowadź sie wtedy znajdziesz inne miejsce pracy z lepszą płacą ( mam nadzieje ) trafisz na nowe środowiska dupeczek byle nie przy akademikach bo znów Cie czeka to samo , zarzuć proviron 50mg ed chociaz **** wie czy Ci to coś da na lepsze samopoczucie "kto sie biednym wychował ten stał sie bogatszy" to takie przysłowie chyba no i temat redukcji hmm Body Line ma niby dobre przepisy na dobre jedzenie podczas redukcji ale to musisz go lub jego żonę przekupić by sie z Tobą podzielili i życie juz nie będzie takie złe

dobra jestem zaspany to ide sie showerować i w miasto ahoooj kolegowie i koleżankowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szefowa ladna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
a co do reszty to Siemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka krejzolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka sobie ale nie ma co wam wrzucic tutaj lepiej by wygladala jako brunetka











































Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2008-07-04 09:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Pepsko Ty to masz jakąś manie z tymi zdjęciami gdzie by sie nie pojawił w spamie wali fotki!!

też tak kiedyś miałem....


pozdro Doping-Ekipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znowu CI źle

Sedes zerknij na korzik.net z tamtad biore te dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo
Co robicie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl.

Następny temat

co robić w czasie odpoczynku wakacyjnego??

forma lato