SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***E synek, niema takiego spamowania! Koniec imprezy %-) spam nr 6***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Słyszeliście już o katastrofie rządowego samolotu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ja się niedawno dowiedziałem, i powiem szczerze ,że jestem w niezłym szoku...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Niesamowite-szansa taka jak Sosnowski vs kliczko,że w katastrofie zginie kiedys prezydent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Sporo się teraz pozmienia. Pytanie, co dokładnie.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Podobno 3 osoby przeżyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mi się wydaje ,że niestety nikt nie przeżył. Wiem ,że to głupota ale gdy pierwszy raz o tym usłyszałem to przyszło mi na myśl ,że Ruskie coś wywineli ... Ale to przecież nie możliwe...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
No bo tu się nałożyły dwie akcje-że to sie wydarzyło w Rosji i katyń-a jak wiadomo ruscy polaków nie lubią i na odwrót,to moze wygladac,ze ruscy wywalili polaków jak w Katyniu,ale nie wierzę w to...Przypadek jak szóstka w totolotku

Poza tym statystyka jest bezlitosna ostatni wypadek samolotu pasażerskiego gdzie na pokładzie było tak wiele osób(Polaków) to podobno...1987 rok czyli wieki temu,a teraz po 23-ech latach znowu i akurat z prezydentem i elitą,a nie zwykłymi ludźmi-wypadki samolotowe z polakami chyba mamy z głowy na następne 2 dekady,a Miller miał wypadek,ale to mało osób,a nie na taka skalę śmierć i tylu ludzi (*)

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-10 12:13:28

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-10 12:14:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Mgła + Pilot za dużo filmów się naoglądał i są skutki Ruscy proponowali ,aby nie lądował na tym lotnisku z powodu mgły...

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja na dworcu z laską siedziałem jak się dowiedziałem o tym. Na początku mnie śmieszyło, że samolot prezydencki miał wypadek () ale potem jak podali szczegóły stwierdziłem, że to dziwne i abstrakcyjne.
Bardzo źle się stało, że taka część polskiego rządu zginęła, bo teraz trzeba te luki czymś wypełnić.

Całe szczęście, że Tusk z kolegami byli tam wcześniej.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
vexen,o nie, nie. Z tym co napisałęś na bank się nie zgodzę.
Po pierwsze za dużo jes jescze właśnie niejasności- ja słyszałam, ze właśnie miał tam nie lądowąc, bo nie było widoczności.

Poza tym, wydaje mi się, że na pewno swoją decyzję knstultował z prezydentem - nie ma aż takiej samowolki, musiał się zapytac, czy ma krązyc tam, czy lecieciec gdzieś indziej;w końcu wszyscy chieli byc na uroczystości, a nie przyleciecieli, zeby się przeleciec.

W dodatku nie wydaje m się, żeby brali do takiej fuchy ludzi bez doświadczenia.

A te samoloty mimo, że po renowacji, w końu z czasów radzieckich. Czasami wystarczy pierodła, żeby doszło do katastrofy.

Zawsze najłątwiej wszystko na pilota zwalic.

Też mi się nasunęła na myśl teoria spiskowa- ale w sumie co oni mieli do prezydenta? Przecież on sobie siedział i nikmu nie szkodził.

Zmieniony przez - nastic w dniu 2010-04-10 14:42:51

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nauka sw z filmów instruktażowych>>>parter

Następny temat

drążek

WHEY premium