SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka/stojaki.

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Witam.
Otóż, mam taki problem, planuję zakup ławeczki wraz ze stojakami tylko nie wiem jaki zestaw lepiej wybrać, może ktoś kto posiada ten sprzęt się wypowie.
Typ1:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-wzmacniana-ze-stojakami-szeroka-l005.html

Typ2:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-wielofunkcyjna-wzmacniana-l002.html
+
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-stojaki-pod-sztange-laczone-z-asekuracja-s004.html

Chciałbym z tych stojaków mieć pożytek, żeby się nadawały na robienie przysiadów i w ogole funkcjonalne żeby były.. może jakiś inny sprzęt polecicie?

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
Zdecydowanie drugi zestaw z racji tego że stojaki pod sztangę nie są połączone z ławką i maja haki asekuracyjne:) Znajomemu poleciłem i jest bardzo zadowolony. Do tego zestawu proponuję dokupić modlitewnik w promocji Semi-pro,wyjdzie ok 50zł :) A modlitewnik przyda Ci się do wyciskania w skosie ujemnym by zablokować nogi, oraz do ćwiczenia bicepsów.


Zmieniony przez - Damuros w dniu 2012-01-18 13:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5508
mam 2 zestaw i jest wszystko super, jedynie trochę twardo, ale tak ma być a nie jak na kanapie :)
i zamiast tymi linkami lepiej w tym bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Ogólnie to droga sprawa jest, jeszcze czekam aż kasę dozbieram może jakaś promocja będzie lekka.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
zdecydowanie drugi zestaw
będzie on bardziej funkcjonalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Jakaś promocja przewidziana może będzie niedługo ??? :P

Zmieniony przez - Cywinek w dniu 2011-12-27 22:45:49

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
drugi zestaw bez dwóch zdań

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Mam drugi zestaw, jestme bardzo zadowolony, jak bedziesz bral te stojaki, to zwroc uwage na ich rozstaw. Ja wzialemrozstaw stojakow 110cm, i moj gryf 180cm jest do nich dopasowany na styk. A wiec w zaleznosci od tego jaki masz gryf, bierz takie stojaki jakie beda pasowaly. Ja sie zastanawiam nad zakupem dluzszego gryfu.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Ja mam gryf 182cm. Pewnie w najbliższym czasie będe kupować dłuższy, bo chyba troche za mało miejsca mam na cieżary.. 28cm.
Czyli jak mam taki gryf jak Ty to brać ten sam rozstaw czy brać krótszy? Jak myślisz.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jesli masz taki gryf to bierz rozstaw 100cm czyli krotszy. Chyba ze kupisz ten dluzszy gryf. Wtedy bierz 110cm.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Sam nie wiem teraz, niby mam te 182cm i to mi odpowiada do martwego, przysiadów ale nie wiem jak to na tych stojakach będzie.. sam nie wiem czy dłuższy lepszy i czy będę takowy kupować, ciężka sprawa.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy posiadacie łąwke do ćwiczenia barków ?

Następny temat

wyciąg z ławką

WHEY premium