SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zintegrowana czy lawka + stojaki

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2894
Witam od 2 lat jestem posiadaczem lawki z marbo z serii home. Nie wiem jaki to model ale posiada skos dodatni i zintegrowane stojaki + jeszcze prasa. Raczej nie mam do niej zastrzeżeń, jedyne co moge złego powiedzieć to, że przy większych ciężarach zaczyna trochę gibać.
Teraz zastanawiam się czy lepszą opcją jest zintegrowana czy lawka + stojaki osobno. W mojej obecnej zintegrowanie stojaków nie przeszkadzało mi w robieniu przysiadów.
Interesuje mnie ławka do 650zł (wiadomo +-), stabilna, skos dodatni i ujemny, możliwość robienia przysiadów oraz dołączenie prasy.
Dziękuje z góry za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
Jak Ci się buja to podłóż jakimś ciężarem żeby stabilniejsza była, chyba że już się gdzieś rwie.
Według mnie lepsza osobna, ale porządna, stabilna + stojaki tak samo. Jest większa możliwość konfiguracji, no i czasami stojaki przeszkadzają.


Zmieniony przez - Xevisek w dniu 2013-02-11 14:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
dokładnie jestem tego samego zdania co kolega wyżej, ławeczką z oddzielnymi stojakami zapewni dużą funkcjonalność takiego zestawu

moja propozycja:
2012 | Zestaw 11 | Ławka wielofunkcyjna MS-L002 + stojaki 3w1 MS-S004
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-zestaw-11-lawka-wielofunkcyjna-l002-stojaki-3w1-s004.html

pamiętaj że dla użytkowników forum mamy 5 % rabatu

pozdrawiam i zachęcam do zakupu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brama ze stosami MP-U004 opinie potrzebne

Następny temat

Promocje MARBO na FB

WHEY premium