SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka + stojaki

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Witam,

Chciałbym sobie kupić ławkę oraz stojaki wolnostojące. Od razu przepraszam, bo nie mam zielonego pojęcia. Od roku ćwiczę w domu jedynie z hantlami oraz trening domatora. Zdecydowałem się na zbudowanie siłowni domowej, ale nie wiem, np. jakie są różnicy między ławką Marbo MH-L115 a MS-L002.

Bardzo proszę o radę jeśli chodzi o solidną ławkę do 500 zł. Podkreśliłem, żeby była solidna, ponieważ jestem trochę ciężki, a mam nadzieję, że jeszcze porosnę :D. Stojaki będą MH-S001 (czy to dobra decyzja?). Razem z kuponem powitalnym (50 zł) będzie naprawdę fajna cena :D.
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za błędy (jestem Hiszpanem ;)).

Pozdrawiam,
Francisco.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
gryf będzie sie trzymał dobrze na stojaczkach , ale to też właśnie zależy jakie ćwiczenie chcesz nim wykonywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24441-Lawka-dwustronnie-regulowana-MS-L102-Marbo-Sport.html tutaj nowa ławka od Marbo wydaje się solidna, MH-L115 - jest z mniejszego profila. Stojaki bym wybrał z serii semi pro, jak masz miejsce to łączone najlepiej będą stabilniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wydaje się solidna, jednak nie wiem, czy nie wolałbym już testowane ławki :). Jak ktoś ma, proszę podpowiadać jak się sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Na stojaki nie wiem, czy warto wydać tyle kasy... Na początku nawet miałem zamiar w ogóle nie kupować, ale może się przydają :D. Nigdy nie trenowałem na ławce, także nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
Jeżeli chodzi o trening na siłowni ciężko porządnie zrobić bez stojaków. Potrzebne do wielu ćwiczeń w tym podstawowych tj. przysiady ze sztangą i wyciskanie sztangi. Jeżeli nie masz kasy możesz na początek kupić te co podałeś z mniejszymi ciężarami radzą sobie dosyć dobrze, miałem identyczne. Ławka MS-L002 jest solidna posiada ją bardzo dużo osób, jest o niej wiele tematów na forum wystarczy poszukać, ja osobiście zamierzam się do kupna tej nowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
OK, rozumiem. Widzę, że można nawet do 300 kg, na razie nie mam tyle siły. Poczekam jeszcze na opinie, ale chyba się zdecyduję na tę nową ławkę, o której mówisz oraz te tańsze stojaki. Za dwa lata kupię nowe stojaki a te stare będą pod kapelusz albo do otwierania piwa w garażu :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
Stare sprzedaż pewnie tracąc jakieś grosze jedynie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Przepraszam, z nowu myślałem, że Enter wprowadzi nowy wiersz...
Ten zestaw z kuponem powitalnym będzie mi kosztować 603 zł. Także całkiem, całkiem :). I to już stojaki semi-pro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
Jeszcze mam takie pytanko, czy będzie niewygodnie użyć gryf mocno łamany do ćwiczeń na ławce? Dobrze będzie się trzymał na stojakach? Jeszcze nie widziałem tego gryfu na oczach, dopiero jutro przyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
Jeżeli chodzi o mnie to nie używam gryfu łamanego, zależy co będziesz chciał nim robić na tej ławce, ustawienie stojaków będziesz mógł regulować więc pewnie znajdziesz jakieś dobre ale osobiście uważam gryf łamany za zbędny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka wielofunkcyjna wzmacniana MS-L002

Następny temat

Prasa do nóg MH-A102 home

WHEY premium