SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! P E R F U M Y !!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
pit ziom dla mnie długo to dzień dwa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
To powiem ci chłopaku, że nie znajdziesz żdnego turka, który będzie trzymał zapach 2 dni. No way

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Hm na ubraniu trzyma sie dlugo...na swetrze np. popryskam jeden dzien,drugi i juz all time az do prania cos tam czuc...mowie o wlasnie takich tureckich

Zawsze mozna zuywac tak jak dezodorantu z 3 razy dziennie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
męskie jak dla mnie wypas
CARRERA for MEN 212
ARMANI ACQUA DI GIO

damskie
hugo czerwone /deep red, instinct/ sa the best

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15927
Jak to sie dzieje, że ludzie sprzedajacy tu 'oryginalne' perfumy maja identyczne pozycje . Nawet ta sama ilosc zapachow męskich i damskich.
Czyżby to samo zródlo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
tazoo, gdybyś się konkretnie skupił i porównał jeszcze raz, to zobaczysz, że ilość nie ta sama, zapachy również, choć nie zaprzeczam, że wiele się pokrywa. Jeśli chodzi o źródło, to wątpię, choc nie wykluczam..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
Moja starsza kupila Coco Mademosielle na allegro za 65 zl,i niesety chyba byla woda dolana bo zapach trzyma z 2-3 h.

Trening daje życie,zycie daje trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Trzeba brac od ludzi co maja duzo gwiazdek na allegro...jak nie maja negatywnych opini...to raczej good bedzie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
Wlasnie ten koles mial ze 300 pozytywow i ani jednego negatywa.

Trening daje życie,zycie daje trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
A czego wy sie spodziewacie? za taka cene? ja kupie sobie taki za 50zl ale uzywam jego jak dezodorantu predzej czyli czesto uzywam i tyle...dla mnie to pasuje...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[sprzedam]Nowosci na PSX2

Następny temat

Panasonic GD87

WHEY premium