SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl meta po redukcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3320

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

79

Wzrost

170

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

108
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Cześć
Mam pytanie.
Będzie to mój pierwszy cykl. Jeśli chodzi o osłonki, dawki, odbloki mam już ogarnięte, poczytałem i wiem co z czym się je.
Pytanie moje jest inne. Jak szybko wejść na metke ? Tzn. Skończę redukcję na 2100 może 2200 kcal. No i na masę nie wejdę raczej od razu +1000 kcal bo zaleje mnie jak cholera. Więc pewnie trzeba stopniowo po 200 kcal tygodniowo dawać. No i na tą metkę, to wejść od razu czy lepiej poczekać jak wejdę na pułap 3000kcal + i dopiero dawać metkę ? bo trzeba dać 3g białka i dużo węgli przy mecie, także przy 2500 czy 2700 kcal to nie będzie pasować chyba jedno z drugim ? Doradźcie mi w tej kwestii. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
zioekt
ale sam cykl czyli metka to groszowe sprawy, najdrożej wychodzi profilaktyka, badania pct, a jak coś zacznie się dziać ze zdrowiem bo też taka opcja jest, to dochodzą kolejne złotówki.


ale co do alko to nie przesadzaj bo ciśnienie i podroby itd, napij się ale z umiarem.




Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-13 21:38:15




Dobrze radzi, szkoda, że jak mi radził to nie słuchałem uważnie


Ja tak jak Ty podobnie myślałem, przy pierwszym podejściu do metki, tzn myślałem tylko o wątrobie, a ukł. trawiennym i ciśnieniem nie zawracałem sobie głowy. Ja nawet przy dawkowaniu przez 3 tygodnie 5-10-10 mg/ed miałem po tygodniu zatwardzenie, a po dwóch zgagę,wzdęcia, bóle brzucha itp. Ale dzięki temu do drugiego cyklu moglem podejść z większą widzą, chociaż ten musiałem przerwać po niecałych 3 tygodniach przez grypę
Gdybym dociągnął ten cykl do końca to na metkę wydał bym 80 zł a na profilaktykę (czyli leki, osłonki i probiotyki) 250 zł. Nie mówiąc już o diecie i suplementacji.

Od siebie mogę Ci polecić żebyś teraz podjadł sobie metke przez max 3 tygodnie w małych dawkach ( 5-10 mg) aby zobaczyć jak na nią reagujesz (nie spodziewaj się jakiś trwałych, spektakularnych przyrostów ). Wtedy dopiero po sylwestrze mógłbyś wystrzelić z dopiętym cyklem na 100% w stałych dawkach od 15 do 30 mg i wyciągnąć z niego jak najwięcej.



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-10-15 13:32:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94425 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
1. WIEK: 22
2. WAGA: 79
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 108
-udo:
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2
6. DIETA: jest
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto/mezo
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 150


A teraz proszę o odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam


Zmieniony przez - fluent1 w dniu 2015-10-13 00:16:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fluent1
i dużo węgli przy mecie

no no jak chcesz wyglądać jak hydrant to tak zrób, węgli ma być odpowiednia ilość, a ile to sam po sobie powinieneś już wiedzieć
a kiedy wejść na cykl, no jak już osiągniesz plus klaoryczny i odpowiednia ilość kalori będzie powodowała wzrost wagi musklowej, a nie tłuszczowej, to myślę odp na twoje pytanie....ale tak naprawdę powinieneś lecieć ile się da bez tej metki.


ten temat pewnie czytałeś, ale w razie co proszę:
https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Nie trzeba od razu wyśmiewać; napisałem o węglach tak samo jak o białku, ale dobrze wiem, że musi być to w granicach rozsądku o zbilansowanej diety. A efekty uboczne mogą ale przecież nie muszą wystąpić u każdego. Ale tak, zapoznałem się z nimi. Tylko tak z ciekawości, po sterydach podobno apetyt bardzo rośnie a tutaj mamy odwrotnie, czyli po oralach rozumiem ta zgaga i niechęć do jedzenia może wystąpić,a ten wzrost apetytu już nie ?


Zmieniony przez - fluent1 w dniu 2015-10-13 10:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94425 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
po redu daj od razu z 500 kcal więcej nie dodawaj po 200 kcal bo będziesz dwa miechy z redu ywychodził

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
lodzianin1
po redu daj od razu z 500 kcal więcej nie dodawaj po 200 kcal bo będziesz dwa miechy z redu ywychodził


A co do poprzedniego postu jeszcze, najlepsze jest to, że leki, choćby Pantoprazol, może wywołać podobne efekty uboczne do tych, przeciwko którym jest brany.

Powiedzcie mi jeszcze, skoro już tu jestem, jaki jest najlepsze lek do osłonki przed i w trakcie cyklu a jaki lepszy po ? Chodzi o to, że gdzie nie czytam, tam różne opinie. Raz, że Esseliv, raz że Essentiale, Sylimarol, Hepatil i już nie wiem.
Myślałem, że Essentiale Forte przed i w trakcie, a po Hepatil. Dobrze myślę ?


Zmieniony przez - fluent1 w dniu 2015-10-13 11:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w trakcie lecytynę, po heparegen (hepa na reckę)

podczas cyklu ja daje liv.52 ale tanie nie jest, lecz tragedi nie ma


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-13 11:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Aha no spoko. Poczytam o lecytynie w takim razie jeszcze, bo nie słyszałem wcześniej. A z powyższych (Esseliv, Essentialy czy Sylimarol nie ?) A Clomidu 10 tabl po? Cykl Ma trwać 5 tygodni, po 20mg, czyli 70 tabletek.





Zmieniony przez - fluent1 w dniu 2015-10-13 12:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
----------->wiek w profilu uzupełnij<------------

70tab? Jak masz robić cykl to zrób go na 7 8 tygodni choć po 30mg, i tu 20tab cloma. Bo 5 tygodni mało

eselivy tak sylimarol nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Dlaczego tak ? Wszędzie widzę 4 do 6 tygodni max, choćby tu na sfd: https://www.sfd.pl/*_*_*_WSZYSTKO_O_METANABOLU_*_*_*-t429641.html i dawka przy mojej wadze 78 czy 79 kg - 20mg.
A sluchaj Clomid dostanę spokojnie, Nolvadex raczej nie, dużej różnicy nie ma z tego co czytałem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia - Problem

Następny temat

daa wysoka prolaktyna problemy z erekcja wyniki hormonow

WHEY premium