SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!NOWOŚĆ OD ACTIVLAB!!! - DAA 1000 - jedyny słuszny booster TEŚCIA już w sprzedaży!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Albo pogryźć też można

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
Abstrachując od ssania i połykania, dorzucacie Panowie wit. B6? W starszych postach odnośnie DAA wyczytałem iż jest ona potrzebna by zachamować produkcję prolaktyny, która blokuje testosteron. Może z tego powodu nie na każdego działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Spora dawka b6 byłaby tu wskazana jako 2 w 1,spoko pomysł,no i dodatkowo np. mucuna albo lepiej castagnus. Activlab,co Wy na to? Tak a propo,fajnym pomysłem byłoby w ogóle poskładanie suplementu przez forumowiczów z sfd :D to by była bomba dopiero.

Zmieniony przez - Rhodiola w dniu 2012-02-11 21:33:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mam w domku wersje w tabletkach obecnie, za tydzien okolo ruszam z suplementacja, tak wiec napisze cos wiecej za jakies 3-4tyg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Ja jakoś nie jestem przekonany do tego , wydaje mi sie ze na mnie nie dzialaja takie specyfiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
U mnie mija miesiąc i powiem szczerze że jestem zawiedziony. Czytając relacje z opisem libida jak u 18-latka w dużej mierze liczyłem właśnie na to. Czułem wpływ na regeneracje i wytrzymałość chociaż z tym drugim nie wiem czy to nie efekt placebo. Jednak co do libido zero różnicy, tu o niebo lepiej działa na mnie tribullus bo po nim chce mi sie cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jest wiele powodow dlaczego tak sie stalo ,byc moze ogolnie masz juz wysoki poziom libido albo np miales ostatnimi czasy duzo sytuacji stresowych , albo na Ciebie poporstu nie dziala co tez sie moglo zdarzyc, z moich obserwacji ludzie w zdecydowanej wiekszosci sa jednak zadowoleni z tego produktu

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2012-03-11 21:11:48

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
Ostatnio libido mam właśnie niższe niz powiedzmy jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Co do stresowych sytuacji coś w tym jest. Zostało mi na jeszcze 3 dni i zastanawiam się nad kontynuacją suplementacji. Jak pisałem regeneracja na plus, nie meczyly mnie zakwasy a ostre treningi poltorej godziny stały się normą. Teraz niestety od tygodnia jestem chory i nie cwicze, jednak lykam dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
W takim razie jakbys do tego dolozyl tribulusa to byloby lepiej lepiej , pisales ze w tej kwestii jestes z niego zadowolony

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
niestety kazdy jest inny i reaguje roznie na kazdy srodek czy chocby leki.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zawody w wyciskaniu sztangi - organizator i sponsor nagród Activlab

Następny temat

Zupki Fit i Vita

WHEY premium