SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z czego tłuszcze?węgle na noc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
Witam,
Lece od pon mase konkret. Jestem ekto. Diete mam raczej ogarniętą ale myśle nad takim zabiegiem, zeby dac troche mniej węgli a wiecej tłuszczy, tylko z czego je pozykac? Oliwa z oliwek, olej lniany, słonecznik i pestki dyni na zmiane? Chciałbym podbić kcal, bo naprawde ciężko u mnie z masą (chociaż zaczynam myśleć ze to przez zbyt niski poziom tescia :/). I drugie pytanko, czy lepiej rozlozyc wegle tak, zeby w kolacji zamiast białka i tłuszczu jesc jeszcze troche rozgałezionych wegli?

"My name is Daniel Lugo and I believe in fitness"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Witaj,
możesz również dołożyć tłuste mięsa ,ryby,orzechy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
A może zamiast tego nudnego kurczaka, wrzuce jakaś karkówke? Ogolnie dietke mam dopiętą (jutro moge wrzucic zrzuta), tylko chce podbić makro i zwolnić metabolizm bo moja przemiana materii może scigać sie z Boltem...

"My name is Daniel Lugo and I believe in fitness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Jak najbardziej tak jak Ci napisałem _ spokojnie możesz zjeść i karkówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Boczek tez nieźle tluszcz nabija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
tak zrobie. pododaje troche tłusczy, ale z umiarem. A co z węglami na noc? Może zamiast 70g brązowego ryzu w 5tym posiłku, dam 50 i 30g płatków na noc razem z makrelą i masłem orzechowym?

"My name is Daniel Lugo and I believe in fitness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
węglowodany na noc mają sporo zalet- np. lepsza regeneracja czy sen. nie musisz jesc ryzu brązowego, może to być inne żrodlo ww, wiec jak wolisz rybe i płatki- OK.
generalnie liczy się ogół bilansu i makro, a jak porozkladasz sobie produkty- twoja wola

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem obecnie na redukcji i jadę na minimalnych węglach wychodzi jakieś 3gram więcej mam tłuszczy i super się czuję. Możesz poeksperymentować ze swoim organizmem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny - pomoc

Następny temat

Atak redukcja, dieta ułożona na własnej wiedzy

WHEY premium