SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybity bark kiedy bede mógł wrucic na siłownie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
siema tydzien temu wybiłem bark wygieło mi ręke na maxa do tyłu i bark wyskoczył ze stawu po około kilku sekundach ruszyłem ta reką i poczulem jak sam wskoczył spowrotem mogłem normalnie ruszac reką oczywiscie lekki ból był po około 2 godzinach całe ramie mi spuchło pojechałem do szpitala zrobiłem przeswietlenie lekarz powiedział że nie trzeba nastawiac ze jest ok ale ze musze uwarzac i nastepnym razem jesli mi sie to przytrafi to ortopeda, miałem reke tylko usztywnioną przez kilka dni w bandarzu, minoł tydzien ja juz reką ruszam nie jest ona jeszcze sparwna do konca bo w pracy czasem da o sobie znac(; chciałem sie dowiedziec kiedy moge wrucic na siłownie?? mam zamiar odzczekac jeszcze z tydzien dwa i spróbowac małymi ciezarami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
i to jest dobra decyzja , daj barkowi odpocząć aby wszystko wróciło do należytego porządku, potem wróć na siłownie ale bez szaleństw z ciężarami , spokojnie i powoli do przodu , jeśli nic niepokojącego nie będzie się działo to ćwicz śmiało w innym wypadku do lekarza

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10194
Hmm , kiedyś na siłowni na maszynie chciałem zrobić powtórzenie bez rozgrzewki . Miałem podobną sytuację do ciebie , wybiło się coś ale poruszyłem ręką i był spokój . Przerwę zrobiłem 2 miesiące bo nie dało rady ćwiczyć wcześniej , a i tak odczuwam po kilku latach tą rękę gdy nałożę więcej na ćwiczenia na plecy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 3 razy pod rząd

Następny temat

Slaby brzuch

WHEY premium