SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wafle ryzowe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
wafle ryzowe jako zamiennik ryzu? czy mogą być poniewaz w pracy nie za bardzo tak mi jest ryz z jakims sosem czy lepiej jakis inny zamiennik? czy jechac na samym chlebie czarnym z szynka i jakims serem?

Zmieniony przez - Voolcanoo w dniu 2009-06-08 10:06:19

>< X >< TECHNO POWER >< X ><

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Wiesz co spróbuj ten ryż w pojemniczek bierz może na niego ketchupu trochę i będzie lepiej wchodził . wiem jak to ejst pracować ciężko jak głód ciśnie , ale często je się za dużo w takich wypadkach . Zobacz jak chińczycy po 1 torebce ryżu cały dzien w polu zap**lają to pomyśl , że tak samo potrafisz hehe Szaffek ma racje spróbuj wcinać na szybkiego te 100g ryżu ile czasu mniej więcej w tym polu robisz? Zjedz dobrze przed pracą może za mało tłuszczy , które chamują łaknienie? Ustal sobie zapotrzebowanie i postaraj się jeść w pracy i rozłożyć dania by je spełnić ,to najlepsze wyjście .Bedziesz kontrolował ile jesz, co jesz i swónj własny głód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
wafle ryżowe mają się tak do ryżu, jak twaróg do jogurtu truskawokowego, zdecydowanie inny zamiennik

Zmieniony przez - iza121 w dniu 2009-06-08 10:14:16

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
czy co proponujesz/proponujecie lepiej chleb razowy z szynka itd?

>< X >< TECHNO POWER >< X ><

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8058
Wafle ryżowe tak samo jak wasa to jedzenie wysoko przetworzone. Taki problem zjeść torebke ryżu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
jak już naprawdę masz problem ze zjedzeniem kaszy/ryżu itp to kanapka z razowym i na to mięsko pieczone np, szynka to średni pomysł jako źródło białka chyba że pócz tego będziesz coś jeszcze jadł

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Dlaczego wafle ryzowe nie? Moim zadaniem sa bardzo dobre.

A prawdziwy chleb razowy nie tak latwo dostac.

Zmieniony przez - npp w dniu 2009-06-08 12:36:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8058
No tak pizza też jest bardzo dobra i kebab itp. Jak nie masz dostępu do pewnego chleba razowego, to albo go sam upieczesz, albo nie jesz proste :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chleb razowy mięso warzywa posmaruj masłem dobrej jakości i jedz
wafle po treningu możesz dać ale i tak bazowałbym na czymś innym

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Po jakim treningu? Proste węgle ig nie za piękne temu nie Tu chodzi o pobyt w pracy... . Kanapki z razowcem najlepszy zamiennik , ale zauwazyłem, że ostatnio co raz więcej ludzi bierze pojemniczki z jedzeniem do pracy. Przygotuj sobie ten ryz i gwarantuje Ci , że nikt nawet słowa nie powiem wręcz będa Ci zazdrościc :) Ostatecznie razowy i nie piszcie , że super ciężko dostać chleb razowy może ten prawdziwy tak , ale zwykły razowy bez karmelu jest w co 2 sklepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po treningu na przukład wytrzymałościowym....

a to że są do du... chyba napisałem pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
no dobrze rozumiem ale ja juz próbowałem jesc ryz w pracy z jakims sosem to nie moglem go zjesc bo byl zimny zawsze jak mam przygotowany ryz wczesniej to pozniej go zalewam wrzątkiem i jest cieply a z tym zimnym to nie tak latwo go zjesc...

>< X >< TECHNO POWER >< X ><

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas sie zmienic by mogli cie docenic

Następny temat

Lipomastia/tluszcz/przesadzam? ;)

WHEY premium