SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w czym problem??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Witam.Mam problem z miesniami(po 450km marszu w deszczu-rok temu) bardzo szybko sie mecze,chodze cały czas osłabiony i czuje jak poruszaja mi siemiesnie(lekko),niby to nic wielkiego ale wkurza... a najbardziej dokucza szybkie meczenie(nie wejde bez przerwy na 3pietro w bloku z siatkami,nie ma zadyszki ale miesnie bola.to tak dla wiekszego pogladu na sprawe) Mam 188cm wzrostu i zawsze wazyłem 70kg-od miesiaca waze 66.
I tu pytanie:Co stosowac (i czy wogole) z odzywek??Nie chce z siebie zrobic chłopa 2na2;) chce miec tylko wiecej energii i nie meczyc sie takimi ******łami.mam nadziej ze opisałem to dosc jasno,jesli nie prosze o pytania.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
poco ten sam temat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1301
Ja na twoim miejscu udałbym sie do lekarza i to od razu bo ja wątpię ze jakieś odzywki tu coś po mogą ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a po co Ty, żeś tak w tym deszczu łaził?

pielgrzymka?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3095
Spacerek sobie zrobił i nie zauwrzył że przeszedł 450 km
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB a "pompa"

Następny temat

szybkie meczenie..Dlaczego??

WHEY premium