SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

własna siłownia (plany na ławke regulowana, stojaki, wyciąg) !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
Witam. Mogę podzielić się z wami planami na podstawowa siłownie. Ławeczka (profil 40x40x3mm, 40x30x2mm i 30x30x2mm) regulowana na skos górny (początkowo miała być także na dolny ale zrezygnowałem ze względu na to że konstrukcja do wyciskania na płasko była by za słaba moim zdaniem). Stojaki (profil 40x40x3mm i 30x30x2mm) w pełnej regulacji (maks. chyba na 175cm wys.) wiec do przysiadów ze sztanga są ok. Wyciąg (profil 40x40x3mm) górny i dolny, rolki na łożyskach, linka 5mm.

dziś tylko zdjęcia jak całość wygląda, jutro wrzucę więcej od początków spawania i szczegółowe wymiary





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49
Witam jeśli mógłbyś mi podać wymiary ławeczki do wyciągu i poręczy do pompek. I z jakiego profilu robiłeś wyciąg? pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Fachowa robota ! wymień sobie tylko zaciski linki, z tymi co masz przy większym ciężarze czasem można dostać drążkiem w głowę.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
właśnie też im trochę nie ufam ale innych nie moglem dostać najwyzej założę po dwa na każda stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
ŁAWECZKA !

profile mocne, 40x40x3mm, 30x30x2mm i 40x20x2mm, oczywiście takie sprawy jak regulacja wys. odległość oparć od zawiasu itd już we własnym zakresie bo nie wiadomo jak co komu wyjdzie oparcie oddawalem do tapicera, wyszlo jakies 50zl.

Farba jaka malowalem to Śnieżka Urekor S Podkład Antykorozyjny Czara.
Fajna matowy efekt
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
STOJAKI POD SZTANGĘ !

profile 40x40x3mm i 30x30x2mm oba po 90cm, największy problem z regulacja co radze zrobić na wiertarce stołowej, przynajmniej mamy pewność ze równo przewierciliśmy










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Fajny patent z regulacją :) Ale mocowanie linki koniecznie wymień, nie ma co ryzykować szwami na głowie.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
doczepiana przystawka z siedziskiem do wyciągu górnego :) gdyby ktoś chciał mogę też podać plany, uchwytów również




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
jestem pod wrażeniem, teraz tylko zbierać zamówienia i robić konkurencję firmowym producentom;) wygląda wszystko solidnie i schludnie, dobrze przemyślane. Fajna sprawa samemu sobie sprzęt zrobić. sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odciski na dłoni

Następny temat

Budowa masy

WHEY premium