SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trick jakiś czy co?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
słyszałem o sposobie brania supli, odżywek, koksu itd... ogólnie dopingu, na mase a robienie treiningu na siłe
co powiecie o czymś takim?

PS. ten dział uznałem za najodpowiedniejszy ze względu na właściwości treiningowe prosze o nie aksowanie a przynajmniej nie banowanie mnie

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Chodzi ci o HST bo tak oglnie nei zroumialem o co ci dokladnie biega hehe

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
jejku
kupujesz sobie odżywki, suplementy itd typowo do kształtowania masy
jednak pomimo tego na treningu zajmujesz się ciężarami rozbudowującymi twoją siłę

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Wydaje mi sie ze majac diete masowa i biorac suple a robiac trening na sile jakas masa napewno ci wejdzie wiec warto spróbowac . pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
grrruby jedynm ze sposobów rozwoju siły jest zwiekszanie czystej masy mieśniowej po przez hipertrofię i hiperplazę wiec nic nadnormalnego żaden trick ...

Zwiekszając mase mięśniową zwiekszasz również siłę mięśni...

A trening siłowy po to bo bez niego (czytaj: bez cieżarów submaksymalnych i maksymalnych) duzo sie nie zdziała w tym temacie




Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-06-20 08:29:10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Gruby a co powiesz na taki trik biezesz suple na mase i ci spada tluszcz
[serio serio na kilku etykietach czytalem cytuje "zapewnia zamiane tkanki tluszczowej w czysta mase miesniowa" swietny kawal gratuluje ^_^]
A co do tematu chyba wszystko zostalo juz powiedziane:(

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
ten Twoj trick sie chyba testosteron nazywa...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
Yakuza dzięki, sog

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening jest dla mnie najlepszy

Następny temat

PROBLEM ZE STAWAMI prosze o pomoc!

WHEY premium