SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening silowy once again

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
wiem że takich tematów było już wiele dosyć często czytuje to forum, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować albowiem potrzebuje pomocy. mam 18 lat 175 cm i okolo 80 kg wagi(okolo bo wazylem sie z miesiac temu) mam w miare dobra kondycje bo duzo biegam albowiem tego wymaga moja szkola, no ale tutaj tkwi problem duzo biegam a miesni zero powinnismy chodzic na silownie na zajeciach ale niestety moj wychowawca ma bzika na punkcie biegania. Ja ta szkole koncze w tym roku i chcialbym nabrac sily miesni, ogolnie chcialbym przed wakacjami osiagnac poziom taki zeby z 30 razy sie podciagnac nachwytem :P duzo danych technicznych wam o sobie nie powiem, jak narazie nie jestem w ogole rozbudowany ale 30 pompek spokojnie zrobie za to podciagniec niezbyt, mam dostep do silowni , i prosilbym o ulozenie jakiegos treningu silowego tylko takiego dajacego efekt. btw moze jest ktos z okolic high wycombe w uk? we dwoch zawsze razniej :p dzieki z góry.

these mist covered mountains are home now for me, but my home is the lowlands and always will be

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa czy redukcja

Następny temat

trening

WHEY premium