SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trawienie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
panowie mam pytanie czy jak odbija mi się ostatnim posiłkiem to znaczy ze nie został jeszcze strawiony? pytam bo jem czasem 3h przed treningiem siłowym który trwa ok 1h a później robie aero i pomimo tych 4 h czsu odbija mi się ostatnim posiłkiem jak to jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ok dzięki a ponawiający pytanie z pierwszego postu jeżeli mi się odbija to znaczy ze sie nie strawiło? bo ciężko mi uwierzyć że 4-5h po posiłku moze cos jeszcze zalegać w żołądku i nie mówie tu o serach bo wiadomo że te dosyć długo się trawią tylko o kurczaku i ryżu białym, a moze problem tkwi w tym że robie kurczaka z przyprawą do kebabu i to nią mi sie odbija?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
Może popijasz posiłek wodą, a to utrudnia trawienie.

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
no to chyba normalne że jedzenie się popija... niech moze sie wypowie ktos bardziej obeznany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
Wbrew pozorom nie normalne i bardzo utrudniajace trawienie, poniewaz popijanie rozrzedza soki trawienne i prawdopodobnie przez to masz te problemy.

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jedzenia nie popijam , sprawia mi to kłopot w jedzeniu i picie napoi gazowanych sprawia też problemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
gazowane napoje zalecam pić potreningowo wyłącznie wtedy pomagaą usuwać nagromadzone metabolity

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
404c8 popijanie posiłków wcale nie jest złe, niby rozrzedza za to związki przetrawione szybciej trafiają docelowo... Polecam TVSFD Dr Szukała profilaktyka otyłości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
We wszystkich artykułach, ktore czytalem pisze, ze popijanie utrudnia trawienie i zalecane jest picie 20 min przed posilkiem albo 20 min po. Myśle też, że właśnie to może powodować problemy trawienne Koxa. Można zrobić też małe doświadczenie na sobie popijajac i obserwujac skutki.

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
dobrze, ja się z Tobą nie kłócę... artykuły mógł pisać kazio na kolanie a tu masz wypowiedź doktora z dziedziny dietetyki więc drogą dedukcji ufam gościowi z dr przed nazwiskiem bo obstawiam, że wie co mówi... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
trudno zjeść np jajecznice bez popijania, chyba bym się pożygał z niektórymi posiłkami jest podobnie
nie pije wcale gazowanych pić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jeśli Ci ciężko oczywiście przepij tylko niech to nie bedzie na raz pół litra płynu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety

Następny temat

Prośba o dietę :)

WHEY premium