SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sposób na jajko na miękko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
gagaa, jest takie coś: nazywa się www.google.pl
i jak jużtam sie znajdziesz, to wpiszujesz "dieta redukcyjna" 9łącnzie z cudzysłowami"
i po jakimś czasie znajdziesz listę produktó dozwolonych w diecie redukcyjnej i zabronionych w diecie redukcyjnej. Chciałvym zobaczyć twoją jape jak sie zdziwisz że ogórki są odpadają na redukcji.

ok dzięi. Outside, twoja metoda trohe odbiega od tych poprzednich, ale ją wypróbuje. a pisałem wcześniej że ide jajko se gotować. nie poszełem bo kumpel wpadł bo ome chciał żeby mu załatwić to musiałęm wyjść.

zdrówko!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
matko i corko....prosze ja cie baaaaaaaaardzo prosze zebys wytlumaczyl mi dlaczego nie mozna jajka na twardo jesc na redukcji a na miekko mozna...i wcale nie pytam zlosliwie tylko o tym nie wiedzia;am i moze sie czegos naucze...to samo z tym ogorkiem....bo to nie sztuka cos przeczytac i zaadoptowac....ja chce wiedzeic DLACZEGO?

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
to sie mnie nie pytaj, tylko zapytaj tych któzy takie twierdzenie ułożyli. jak nikt ci nie odpowie, to nie masz wyjścia, albo zaadoptuj ten fakt, albo zabij sie z rozpaczy, albo nie wiem, szukaj dalej czy coś tam jeszcze.

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
hmmmmmm czyli generalnie robisz tak ze jak ktos ci mowi to bezmyslnie robisz tak? wiec jezei powiedzieliby ci ze na redukcje dobre jest picie moczu to bys to robil....nie no ja sie faktycznie zabije z ropzaczy.....jestes paskudnie zlosliwy wiesz? obrzydliwie wrecz.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
a wiec juz wiem co nasz kolega uczynil....wpisal to co mowil w googlach nastepnie otworzyl link do strony znajdujacy sie na pierwszym miejscu (hmm no bo to pewnie chierarchia waznosci stron) i zaadoptowal wszystko co tam jest napisane.....no to posluchajcie...
http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,51219,955584.html

cytuje

Dieta redukcyjna jest przeznaczona dla ludzi otyłych i z nadwagą. Celem tej diety jest zmniejszenie wagi ciała.
Produkty dozwolone w diecie:

Pieczywo jasne, czerstwe, sucharek, herbatnik

Drobne kasze: manna, krakowska, jęczmienna, łamana, ryż


2 % mleko słodkie i zsiadłe, mleko w proszku odtłuszczone, ser biały chudy


Jaja gotowane na miękko, w koszulkach, ścięte na parze, jaja sadzone, omlety


Mięso chude: wołowina, cielęcina, wieprzowina - w bardzo ograniczonej ilości, kurczaki; ryby chude: dorsz, leszcz, płastuga, sola


Wędliny chude: szynka, polędwica, kiełbasa chuda szynkowa, parówki z ograniczonej ilości

Masło, olej sojowy, słonecznikowy, rzepakowy, oliwa wysokogatunkowa margaryna


Ziemniaki gotowane, tłuczone, puree


Marchew, kalafior, buraki, dynia, szpinak, kabaczek, zielony groszek, fasolka szparagowa, zielona sałata, cykoria, pomidory


Owoce dobrze dojrzałe bez pestek, jabłka, truskawki, morele, brzoskwinie, pomarańcze, banany, maliny, porzeczki


Cukier w bardzo ograniczonych ilościach, miód, dżem


Łagodne przyprawy: sól, sok z cytryny, koper zielony, kminek, cukier, cynamon, wanilia


Zupy niskoenergetyczne czyste - barszcz, pomidorowa, zupy jarzynowe, owocowe mało słodkie


Potrawy mięsne: gotowane, duszone bez uprzedniego obsmażania, pieczone w folii lub pergaminie


Kompoty, kisiele, musy, galaretki, wszystkie potrawy z małą ilością cukru


Herbata, kawa zbożowa z mlekiem, kawa naturalna bez cukru, napoje owocowe i warzywne

Produkty zabronione:


Pieczywo razowe żytnie i pszenne, każde pieczywo świeże, grube kasze: pęczak, gryczane, grube makarony


Przetwory mleczne przekwaszone, sery żółte i topione, ser biały tłusty

Jaja gotowane na twardo i smażone


Tłuste mięsa: wieprzowina, baranina, gęsi, kaczki, dziczyzna, wędliny tłuste; ryby: węgorz, makrele, łosoś, śledź, sardynka; mięsa peklowane, wędzone, konserwy mięsne i rybne


Śmietana, smalec, słonina, boczek, łój wołowy i barani, margaryny


Frytki, wszelkiego rodzaju ziemniaki smażone, placki ziemniaczane, pyzy


Wszystkie odmiany kapusty, ogórki, rzodkiewki, rzepa, papryka, szczaw, cebula, grzyby


Wszystkie owoce niedojrzałe, gruszki, śliwki, czereśnie, orzechy


Groch, fasola, soczewica, bób


Ostre przyprawy ocet, pieprz, musztarda, papryka, pikle


Kapuśniak, zupa ogórkowa, grochówka, zupy zaprawione zasmażkami, zagęszczone mąką


Potrawy mięsne: smażone, duszone, pieczone tradycyjnie


Torty i ciastka z kremem, pączki, faworki, tłuste ciasta, desery i ciasta z cukrem


Mocne kakao, płynna czekolada, wszystkie napoje słodzone, napoje alkoholowe


No i wszystko jasne:)a raczej nie jasne....no niech ktos powie co z tymi ogorkami i jajami...

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
rany boskie, brak mi slow

anek idz skonczyc z mostu, i nie pytaj dlaczego


Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
wy jesteście je*nięci czy co? kto wam powiedział, że ja bezmyślnie robie to co mi ktoś powie - sami se pijcie mocz. A jak reklama mówi, że Nitro Bolon jest za.je.bisty to myśliscie że ja to powtarzam i tak uważam.
o tych jajka tak jest napisane, potwierdza to wiele źródeł, potwiedział mi tak lekarz dietetyk i nic na to nie poradze.

A ten pierwzy lepszy artykuł ze stron www to wiesz gdzie możesz wsadzić sobie? nie pomyśl, że jestem złośliwy, wcale nie, ale negowanie tego co powiedizałem, byle literkami wziętymi z netu to nie jest dobry sposób.

a żebys wiedział, że skocze z mostu, już skakałem na bandży :) z dźwigu to i z mostu bym skoczył.

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
dziwi mnie, że gówniarstwo ma teraz 17 lat i tak sie rzuca... nie posłucha uwag tylko pyskuje...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
anek odwal się od Patki i i idz się kłócic na inne forum i nie mądruj sie tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
o jaaa, i jak ja mam by ćmiły. posłuchałem twoich uwag Vlad a ty mi z takim tekstem wyskakujesz, że pyskuje.

nie mam nic do kolesi, ale ci mnie pytaja o jakieś jajka na twardo, to co ja mam im powiedzieć? nie ja storzyłem teroei o redukcji to sie mnie głupio nie pytajcie

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kcal a masa

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium