SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba + strata tluszczu z obowdu pasa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
Witam Wszystkich :)
A wiec tak Celem jest wyrzezbic sie i stracic troche z obwodu pasa moglby ktos stworzyc mi plan na rzezbe i podac jakies cwiczenia czy cos by stracic troche z pasa a raczej podrzezbic troche brzuch nizej podaje wymiary

Staz; okolo 2 lat

waga:87 kg
wzrost;177
obwod Klatki: 116 / 117
obwod bic: 40
pas 88 / 90

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 87

Wzrost: 177

Cel treningowy: rzezba + sstrata z obwodu pasa

Staż treningowy na słowni: okolo 2 lat

Uprawiane inne sporty: gram w pilke

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): wystarczy by wszystko wykonac

Dieta: brak jak narazie

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie

..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
z tłuszczu żerzby nie zrobisz musisz redukować potem nabrać masy i potem rzeźba
czytaj podwieszone polecam autorstwa "Knife"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
powiem tak zle sie troche zrozumielismy ja juz wlasnie nabralem masy i mysle ze starczy narazie a tkanke tluszczowa mam troche na brzuchu dlatego o to mi chodzi

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening robisz taki sam jak na masę. Różnica jest w jedzeniu. Odpowiednia dieta odpowiada za to, co jest substratem energetycznym. Ustaw sobie bilans na 0, do treningów siłowych dodaj 15 minut aero, w DNT możesz pobiegać trzymając tętno aerobowe, ewentualnie HIIT jak czujesz się na siłach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
Trening na siłę i aeroby 40 minut po treningu najlepiej bieganie. Do tego w DNT możesz biegać 1h. Jak masz czas i siłę A6W mi dużo z pasa spadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A6W to słaby trening i szkoda na niego czasu.
Aero 40 minut po treningu to za długo. Z resztą co Ty robisz na siłowni, że stać Cię jeszcze na taki wysiłek po treningu?

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-09-03 09:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
Ćwicze mam bardzo wyczerpujący trening ale jestem bardzo wytrzymały A6W jeżeli wykonujeesz dobrze i systematycznie to plasłki brzuch da :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy znać podstawy biochemii by wiedzieć że ten trening nie daje płaskiego brzucha. Jeśli chodzi o redukcję tłuszczu, mięśnie brzucha mają w tym minimalny udział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
Suchaj kolego przy bieganiu 1h w DNT i 40 min po treningu robiąc A6W Zgubisz i podkreślisz brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To napisz, że robisz A6W jako dodatek do innych treningów z nadmiaru czasu.
A trening który wypisałeś redukuje również mięsień i w efekcie utrzymanie później szczupłej sylwetki jest trudniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
dzieki za porady Morales ale nie moglbys jakiegos jednak planu zlozyc jak wiesz cos na ten temat?

..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

<<SPAM>> Sezon rusza Masa rośnie chyba Leszcz na Płoć wyrośnie %-)

Następny temat

FBW wątpliwosci... moje poczatki

WHEY premium