SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja stanela

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1933
Hej.
Moje dane:
32 lata
182cm
87 kg

Od wrzesnia zaczalem celowo tyc i doszedlem do wagi 90kg w marcu z 77kg lecialem. Mocno mnie zalalo.
Od marca redukcja troche aerobow i bardzo wolno schodzilo, zeszlo do 87 przy 2000kcal waga stanela mimo wiekszej ilosci biegania po trenignu, roweru czasem interwalow. Od 3 tygodni przeszedlem na diete z postem czyli 16h postu, kcal podbilem do 2200 w dzien BT, a DT ok 2600. Manipulacja glownie weglami, trening 4 x silownia, plus 5 razy aero. Waga ruszyla w dol, 0.3kg, pomyslalem, ze ruszylo sie bo jest post itp, wiec podbilem jeszcze na kolejny tydzien, waga stoi, podbilem kolejny waga w gore
I teraz mam pytanie czy zejsc do pierwszego tygodnia czy poczekac jeszcze tydzien. Zastanawiam sie dlatego, bo wydaje mi sie, ze kcal miedzy 2200-2600kcal to dosc malo.
Co radzicie?

Pozdrawiam.Bartek.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Zapotrzebowanie kaloryczne ma charakter wysoce indywidualny i może być uzaleznione nie tylko od aktywnosći i podstawowych parametró antropometrycznych, ale też uwarunkowań osobniczych zwiazanych np. z pracą tarczycy.

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o "podbijaniu" w kolejnych tygodniach - podbijałeś kcal?

Nie wypełniółeś w pałni ankiety, wieć np. nie można oszacować jak bardzo zatłuszczony jesteś

To jak dokłądnie się odżywiasz (zrzut z dziennika) oraz jak trenujesz też mogłoby mieć pewne znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1933
tak podbijalem kcal, zatluszczony jestem, mam brzuszek lekki. miedzy 90 kg a 87kg jest spora roznica w brzuchu tzn mocno go zgubilem, ale dalej reszta stoi...

http://fatsecret.pl/Diary.aspx?pa=mdc
link do mojego jedzenia

Pozdrawiam.Bartek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
link nie działa/.

zapoznaj się proszę z zasadami panującymi w dziale i wypełnij ankietę i daj zrzut z PT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1933
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1933
ten dziala.

Pozdrawiam.Bartek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1933
Rzeczywiscie nie dziala, przepraszam. Wstawiłem zrzut ze swego dziennika.

Generalnie jem ok 200g B, tluszcz miedzy 50-70g, reszta wegle, wiec od 200 wzwyz...


Pozdrawiam.Bartek.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcje posiłkow i proporcje skadnikow...

Następny temat

Witam pytanko o białko servatkowe

WHEY premium