SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- KATASTROFA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
tak to się kończy jak się za mało je codziennie zwiększ w końcu kalorie do normalnego poziomu to będzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
nie wiadomo czy zaszkodziła ci ilość czy mieszanka...
Po to jest miska zeby sprawdzac i obserwowac,ewentualnie eliminowac i zamieniać...Wypij herbate z koperku,mięty...krople żoładkowe też pomagają ruszyc żoładek...na drugi raz jak cie weżmie chęć na pojedzenie co masz pod ręka to zapij to wodą ,bo to nie głód fizyczny tylko psychiczny...

Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-03-20 17:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
Jedno i drugie znając życie ,
dobra, idę na siłownie, może to wypocę trochę, bo nogi dziś mam,

OBY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej :) Mam bardzo podobnie ... te podjadanie nadprogramowych kalorii szczególnie właśnie orzechy ...i masło orzechowe ... katastrofa, a później jak coś w postaci jednej rzeczy zjem, to leci już jak po bandzie ...1 ,2 ,3 ...i może ich być duuużo. Budzą się wyrzuty sumienia,.,poczucie winy, masakra. Znam to. Szczerze, to takie kompulsywne zachowania, warte głębszemu przyjrzeniu się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
Jest dokładnie tak jak opisujesz. Najgorsze jest to, że ja miałam tak kiedyś, ale jak robiłam głodówki i tak sobie to później tłumaczyłam, że to przez to. Ale teraz niby nie głoduje, jem regularnie, a znów jest tak, że jak odpuszczę chociaż na chwilę, to dalej jak lawina. Nie jest tak, że zjem ciastko i spoko, trudno, zdarzyło się, wracam do diety. Tylko zjem ciastko, będę na siebie wściekła i zjem ich jeszcze dziesięć, na dobicie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dokładnie to samo...takie zachowania mają nieco głębsze podłoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
Najgorsze, że gdyby nie takie akcje to pewnie efekty diety byłyby dużo lepsze i szybsze. Właśnie nie wiem gdzie leży przyczyna, czy to ciągle efekt zbyt niskich kalorii, czy tak jak mówisz ma to głębsze podłoże. Kiedyś myślałam o tym, zeby może porozmawiać z jakimś specjalistą, ale jakoś nic z tego nie wyszło. Z drugiej strony, pamiętam, że kiedyś miałam podejście do diety od dietetyka na 1900kcal, trzymałam się jej przez pewien czas(dopóki mi znowu nie odbiło i nie postanowiłam działać na własną rękę) i pamiętam, że nie miałam napadów i nie ciągnęło mnie tak do słodkiego, więc może to jednak to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ndoadot
Dzisiaj nawet nie wklejam, bo fatalnie mi poszło. Zaczęło się od tego, że nasypałam sobie miseczkę płatków kukurydzianych, żeby do kawy pochrupać. Myślę sobie, dobra, jedno odstępstwo, wliczę w makro, no i tak się to skończyło, że wliczyłam, fakt, ale jak już to zjadłam to potem zrobiłam sobie jeszcze parę kanapek, z masłem orzechowym, z miodem, zjadłam nadprogramową ilość orzechów włoskich i w ogóle jestem z siebie strasznie niezadowolona. Nie wiem co mnie napadło. Macie pomysł jak sobie z tym radzić? Albo co zrobić teraz, żeby nie wpłynęło to negatywnie na cały ten mój proces pracy nad sylwetką? Jestem tak zła na siebie -.-. Nie myślcie sobie, że świruje, bo zjadłam dwie kanapki więcej. Nie liczyłam, ale trochę zjadłam, na tyle dużo, że to było ze dwie godziny temu, a mi ciągle niedobrze

Zmieniony przez - ndoadot w dniu 2015-03-20 16:10:42


jedz wiecej na codzien inaczej nie unikniesz takich akcji
Poza tym druga sprawa, ze problem tkwi w glowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
W poniedziałek planuję już uskutecznić te 1600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie problem tkwi w głowie ...masakra, to chyba przeraża najbardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uporczywy brak efektów/mizerny efekt

Następny temat

Trening + dieta (redukcja) dla dziewczyny

WHEY premium