SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
mam pytanie, mając ławkę i wyciąg, sztangi i obziążenia można rozwijać wszystkie mięśnie? I czy można rozwinąć mięśnie nóg mając tylko sztangę, da się rozwinąć mięśnie czworogłowe bez suwnicy? bo mam zamiar sobie kupić laweczke i obciążenia i wyciąg. i nie wiem czy kupować czy lepiej chodzic na siłownię??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Oczywiście, że mając sztangę możesz trenować kopyta, przysiady ze sztangą, syzyfki możesz robić(to nawet bez sztangi) .Jednak wg mnie, nie ma to jak profesjonalna siłownia

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1841
jak cie stac na karnety i masz wygodny dojazd do klubu to cwicz w klubie, tam nie musisz sie martwic o sprzet no i jakbys mial jakis problem to zawsze sie ktos znajdzie kto pomoze.ja np cwicze w domu i jest ok, a mam tylko lawke z regulowanym oparciem, sztange i sztangielki. cwicze tym cale cialo.mi osobiscie lepiej cwiczyc w samotnosci na zimnym strychu niz w klimatyzowanej sali w ktorej ktos moglby mi przeszkadzac.do klubu mozna czasem wpasc poprawic z jakims dobrym instruktorem technike cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
tylko że do klubu muszę dojezdżać, a to zawsze zajmuje czasu i czasem sie nie chce. A po drugie też wolę trenować gdy jestem sam. Niech się ktoś jeszcze wypowie na temat nóg szczególnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1249
SIłownia mobilizuje, daje Klimat i jest sporo maszyn, których nie ma w domciu ale szczerze to te maszyny są ważne na dalszym etapie-początkującemu nie są niezbędne. TAK - SZTANGĄ MOŻESZ ćwiczyć nogi zarówno czworo- jak i dwugłowe ==> zerknij do atlasu ćwiczeń na forum.

Po drugie - lepiej mieć kogoś obok gdy się ćwiczy - chocby dla asekuracji.

Pozdrawiam

We must secure...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
ok to na razie będę ćwiczył na siłowni. Ale jak uzbieram kasę to chyba kupie sobie ławkę i wyciąg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Spalanie Tłuszczu

WHEY premium