SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o HST

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Czy moge sobie odpuscic pomiar maxymalnego obciazenia, jezeli wiem mniej wiecej jaki ciezar wycisne na 15,10 i 5 razy? Chodzi oto, ze 9-14 dni to za duzo dni w plecy i strata kasy na karnet, jak zostanie mi 16 dni treningu.

"Life is full of compromises."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
nie jestem znawca, ale trenuje hsta od kilku tygodni i z tego co wyczytalem na forum o hst (a duzo tego bylo) wynika, ze lepij jest sprawdzic bo nie wszystkie wyniki wiesz napewno, nie wszystkie moga byc aktualne, inne obciazenia beda w zaleznosci od kolejnosci cwiczen (np. ja na probiac klate na poczatku jestem w stanie zrobicz nawet 20 powt 60kg a gdy robilem klate po nagach i plecach to ledwo 15). a co do przerwy to jest ona konieczna chyba,ze poprzedzajacy ja trening nie byl treningiem ciezkim. generalnie proponuje zrobic te proby i potem przerwe. a co do samego treningu jak sobie go rozpislaem to wyszlo mi ze na pierwszy trening 15stek na lkate potzrebuje 45kg, przysiad ledwie 60 martwy 80. wydawalo mi sie to smieszne, ale jak skonczylem prawie zemdlalem. to jest naprawde swietny trening.

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
no cóż.. mierzenie maxów trwa tydzień, a potem i tak musisz zrobić SD (11 dni przerwy minimum), więc ja bym jednak pomierzył.. jeśli nie pomierzysz, a Twoje domysły co do max ciężaru dla 15,10 i 5 nie będą zbyt dokładne to nie będziesz dawał rady na treningu najzwyczajniej

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile razy w tygodniu basen?

Następny temat

pompki-dlaczego nie moge pobic rekordu?

WHEY premium