SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pyt dot 2 treningow dziennie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
Witam!

mam 18 lat i trenuje zawodowo koszykowke,mam 201 cm i 90kg wagi wiec jestem dosc szczuply,jednak mimo wszystko moja budowa jak narazie jest moja zaleta poniewaz jestem bardzo atletycznym zawodnikiem jak na swoj wzrost,jednak oczywiscie chcialbym sie wzmocnic i stad moje pytanie.
trenuje codziennie o godz 19 na sali przez 1.5-2h,wczesniej oczywiscie chodze do szkoly i miedzy szkola a treningiem mam srednio 5h przerwy.
Mam do dyspozycji w pelni odsprzetowana silownie + stadion do lekkiej atletyki i na miejscu klubowego trenera od przygotowania fizycznego. Chcialbym sie dowiedziec czy mozliwe jest przybranie na masie przy 2 treningach dziennie: silowym oraz koszykarskim (oczywiscie odzywiam sie jak sportowiec i spozywam suplementy i odzywki,nie ma tu mowy o mcdonaldzie czy chipsach w szkole wiec nie patrzcie na mnie odrazu z gory;) ) o ile musialbym podbic zapotrzebowanie kaloryczne zeby taki sposob trenowania byl efektywny,na co musialbym uwazac?
jakies pomysly? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
ciężko powiedzieć, generalnie wszystko powinno sprawdzać się na sobie, w momencie kiedy wchodzisz na dwa treningi dziennie, znacznie przyspiesza to metabolizm, musisz przez to więcej jeść jeśli chcesz przybrać na masie, pamiętaj że węglowodany to główne źródło energii.
Może Ci to zająć dobre kilka dni, chodzi o to aby dodawać kcal w ciągu dnia, najlepiej stopniowo i zobaczyć w którym momencie waga zaczyna rosnąć, taki orientacyjny schodek to może być na przykład 400-500 kcal ( 250-300 spala się przy półgodzinnym biegu ). Powodzenia.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
oczywiscie wzialem to pod uwage,lecz jak sami widzicie po moich warunkach bilans kaloryczny nawet w dni nietreningowe musi byc bardzo wysoki zeby waga rosla,a co dopiero w dni w ktore bede mial DWA TRENINGI. Zostalem nauczony przez mojego trenera od ogolnego rozwoju zeby popijac sobie carbo z witaminami w ciagu dnia (nie zapominam rowniez o czystej wodzie),aktualnie mam na stanie 4kg gainera hi tec nutrinion whey mass builder,kilka rodzai carbo olimpu (rozne smaki),konczy mi sie powoli bcaa i kreatyna.Czy polecacie dokupic jakies suplementy ktore pomoglyby w zbudowaniu masy przy tak duzej intensywnosci? czy bcaa wystarczy jako antykatabolik czy warto byloby cos dodac?

Zmieniony przez - wysoki11 w dniu 2013-02-18 02:23:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
to co masz wystarczy, to bcaa możesz faktycznie dokupić, nie faszeruj się też nie wiadomo czym, trzymaj diete ona jest najważniejsza.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
dziekuje bardzo,lap soga:) odnosnie bcaa,lepiej brac przed treningiem a po gainer czy przed treningiem i po nim rezygnujac z gainera?

Zmieniony przez - wysoki11 w dniu 2013-02-18 15:41:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
zależy jakie, sypane czy w kapsach. niby powinno się brać przed i trochę więcej po

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
wlasnie skonczylem bcaa extra activlaba(sypkie) ktore bralem przed i po treningu,musze przyznac ze bardzo dobrze sprzyjalo mojej regeneracji,czuje o wiele wieksze zmeczenie kiedy nie wypije przed i po treningu bcaa.
jaka jest najlepsza opcja przed treningiem silowym
bcaa+kreatyna przed a po kreatyna i gainer czy bcaa i kratyna przed i po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
ja brałem krete po treningu, gainer też bierz po treningu to świetny sposób na naładowanie Glikogenu.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170
czyli po silowym treningu kretka+ gainer,po koszykarskim ( czeste przyspieszenie,wyskoki,sprinty) brac taki sam zestaw?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
to zależy, chodzi o to aby uzupełnić glikogen, zapas energii który został zużyty podczas treningu, to nie musi być gainer.

The effort of using your mind.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superserie a odruchy wymiotne

Następny temat

brzuch arnolda. fakt czy mit

WHEY premium