SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początki, a może nie... supelmentacja i treningi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
witajcie, jestem nowy na forum więc chciałbym serdecznie się przywitać...
A teraz do tematu... Mam 17 lat, 165cm wzrostu (tak wiem jestem bardzo niski, ale cóż...) ważę około 70kg (waga się waha +/- 2kg).
Ćwiczę na siłowni od trochę ponad roku, nie widzę zbytniego efektu nawet podczas stosowania diety...
Moim celem jest siła i mięśnie nie schudnięcie czy jakaś wielka rzeźba...
Chciałbym popracować szczególnie nad Barkami oraz ramionami one są szczególnie do kitu. Ledwo co na biceps na łamanej sztandze podniosę 30kg (dno). Mam zamiar zacząć suplementację tylko nie wiem jak...
Mam zamiar kupić cm3 treca lub leucine fusion także trec...
Które będzie lepsze i które stosowane zgodnie z zaleceniami na ulotce da najlepsze efekty wiecie aby urosła łapa i siła w niej?
Oczywiście będę ćwiczyć według zwykłego harmonogramu, ale duży nacisk kładę właśnie na ramię bo jest najbardziej do kitu.
Może poradzicie mi coś lepszego? Tylko nie chcę się bawić w jakieś stymulatory hormonów czy coś takiego...



PS. czy to prawda, że gdy stosuje się suplementację to należy pić co najmniej 3l wody dziennie?
czy lepiej najpierw kupić najmniejsze opakowanie i obserwować reakcję organizmu na dany suplement czy od razu kupić sobie większe opakowanie?
Chcę aby suplement był w tabletkach nie w proszku...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpisz swój trening i dietę.

jak rozpiszesz to pomyślimy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Coś podobnego do tej diety tylko nie zawsze jej pilnuję (teraz głównie w weekandy ;p) https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_i_siłę_dla_początkującego_proszę_o_skomentowanie_czy_wytstarczy__-t544428.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to trenig rozpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
trening Poniedziałek - klata tric Wtorek nogi barki
Środa plecy bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
oj inna kolejność poniedziałek środa piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jakie ćwiczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
nie mam takiego szczegółowego planu treningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to niezbyt dobrze. a ile ćwiczeń na dane partie i ile serii wykonujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
3 serie tego samego ćwiczenia po 8-10 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po ile ćwiczeń na daną partię?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry trening ?

Następny temat

Rada

WHEY premium