SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pliska doradźcie mi cos

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
witajcie
mam mały problem nie wiem co zrobich strasznie dużo jem pieczywa szczegolnie zwykłego bialego chlebka nie wiem czym go zastąpic nie potrafie sie powstrzymać a wiem jaki on jest kaloryczny nie kupuje pieczywa razowego bo pare razy jak kupiłam to miałam takie napady ze zjadałam połowe dziennie bułki tez odpadają prosze pomózcie mi cos wymyslić w jego zastepstwie nie chce jeść pieczywa chce z niego zrezygnowac....
udało mi sie uz zrezygnować z makaromow i ryżu nawe mięsa jem mało tylko ten chleb mi zostaje nie wiem czym moge go zastapic

AMICUS VERUS RARA AVIS EST "Prawdziwy przyjaciel to rzadki ptak.."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ogólnie wszystko źle

mięsa , makarony , ryż....na tych potrawach bowinnaś bazować w swojej diecie a pieczywo jeszcze białe to najgorsze co może być

a co ja mam ci doradzic to odpowiednia dieta zbilansowana ułożona przez ciebie za pomocą POSTÓW PODWIESZONYCH do których serdecznie odsyłam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2692
zamiast chleba jedz kartofle

Leon23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
kartofle 1000razy od chleba lepsze

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
akurat to ze zrezygnowalas z ryzu i makaronu to nie dobrze. napewno lepsze zrodlo bialka niz ten przetworzony bialy chlebek. A czemu chcesz zrezygnowac? Masz cos do wycinki? Bez rozpisania sobie diety ciezko bedzie sie pilnowac

----Ręce które leczą----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta yyyy hy %-)

Następny temat

low carb a rower,itp.

WHEY premium